مدتی هست که کمپانی Lionsgate از ساخت فیلمی جدید از سری فیلم های The Divergent خبری اعلام نمی کند. آخرین چیزی که آنها اعلام کردند این بود که نسخه ی جدید این فیلم با نام Ascendant 2017 ساخته خواهد شد. شیلین وودلی (Shailene Woodley) و مایلز تلر (Miles Teller) هر دو در این قسمت از فیلم حضور خواهند داشت. علاوه بر این مشخص شده است که تئو جیمز (Theo James) نیز به این ستارگان در ساخت فیلم Ascendant 2017 پیوسته است.

در صحبتی که اخیرا با جیمز شده بود او اعلام کرده بود که مثل طرفداران او نیز مایل است تا بلاخره یک فیلم به سری فیلم The Divergent خاتمه بدهد. اما جیمز هنوز بخاطر حضورش در فیلم دچار شک و تردید است. او در مورد این فیلم اینگونه صحبت کرده است:

پیام من برای همه چیزی جز تشکر نیست. اما این واقعا برای ما شرم آور است که نمی توانیم داستان فیلم را تمام کنیم. ولی من فکر می کنم Ascendant در حال کامل شدن است و مطمئنا بازیگرانی که در سه نسخه ی قبلی فیلم بودند دوست ندارند در آینده مثلا در نسخه پنجم فیلم حضور داشته باشند و آنها نیز امیدوارند که داستان این سری فیلم با Ascendant 2017 تمام شود.

در ضمن شیلین وودلی قبل از بازگشت به فیلم گفته بود که من بخاطر یک فیلم طولانی تلویزیونی قرار داد نبسته ام و مایلز تلر هم اشاره کرده بود که ما در این فیلم با شرایط جدیدی روبرو هستیم. کمپانی Lionsgate لی تورلند کریگر (Lee Toland Krieger) را برای کارگردانی این فیلم به خدمت گرفته است و قرار است که پخش فیلم در ژانویه ۲۰۱۷ شروع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *