بیاتومگ – فیلم Why Him 2016 برای اولین بار شنبه شب در تئاتر Regency Bruin در لس آنجلس به روی پرده رفته است. این فیلم برای دو تا از بازیگرانش بسیار مهم است اول اینکه مگان مولالی (Megan Mullally) یک نقش مهم در فیلم دارد و دومین اینکه برایان کرانستون  دوباره در یک فیلم کمدی حضور خواهد داشت.

برایان کرانستون فرصت های زیادی در سینما داشته است و با بازی نقش های زیاد و متنوع مورد تمجید قرار گرفته است. بیشترین تعریفی که از برایان شده بود اخیرا توسط یان هلفر (Ian Helfer) نویسنده ی فیلم Why Him بود که از بازگشت کرانستون به فیلم های کمدی بسیار خوشحال شده بود. او گفته بود که برایان یک بازیگر فئق العاده و مانند یک گنجینه در سینما است او همچنین اشاره کرد که برایان از ۱۰ سال پیش که در فیلم Malcolm in the Middle 2000-2006 حضور داشته بود در فیلم کمدی دیگری نقش بازی نکرد و ما بسیار هیجان زده هستیم که او با ما دوباره به عرصه ی فیلم های کمدی وارد می شود.

برایان در فیلم نقش ند فلمینگ (Ned Fleming) را بازی می کند، پدر دختری که به همراه دوست میلیاردرش با بازی جیمز فرانکو  در تعطیلات به سر می برد. در این فیلم ستارگان دیگری چون زوئی دویچ (Zoey Deutch)، گریفین گلوک ( Griffin Gluck)، کیگان مایکل کی (Keegan-Michael Key)، ادام دیواین (Adam Devine) و زاک پیرلمن (Zack Pearlman) حضور دارند. تهیه کنندگان فیلم نیز شاون لوی (Shawn Levy) و دن دیوان (Dan Levine) می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *