بیاتومگ – فیلم Metropolis اثر کارگردان فریتز لانگ (Fritz Lang) در سال ۱۹۲۷ نه تنها لانگ را به عنوان کارگردان آلمانی خوب با یکی از بهترین آثار معرفی کرد، بلکه به تنهایی توانست ژانر علمی-تخیلی را به سینمای در حال رشد معرفی کند.

این فیلم راه را برای فیلم های علمی تخیلی از Blade Runner گرفته تا Star Wars باز کرد، که ارزش های بزرگ تولید، مقدار زیادی ترس و هدایت به زیباشناسی بزرگی در اثرات لانگ باعث جذب شدن مخاطب می گشت.

سبک جسورانه ی Metropolis و موضوع اولیه آن بین داشتن یا نداشتن به فیلم The Hunger Games و سینمای اقتباسی واقعی کشیده شد.

بازسازی بعدی از فیلم Metropolis با خوش رویی بازخواهد گشت و به کارگردانی سم اسماعیل که بیشتر برای خلق سریال بی نظیر Mr. Robot شناخته می شود، خواهد بود.

شایعاتی مبتنی بر شروع به کار سم اسماعیل بر روی یک مینی سریال که به سینما و تلویزیون شوکی تازه خواهد داد، چند روزی است که شنیده می شود، اما هنوز از دخالت سم اسماعیل در پروژه و میزان کاری که او انجام خواهد داد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما کمپانی Universal بیان کرده است که تولید محصول ۳ یا ۴ ساله ی دیگری را نمی خواهد شروع کند. اما با توجه به شایعات دیگری حول این موضوع، بیان شده است که به سم اسماعیل اجازه داده شده است که ابتدا کار بر روی سریال Mr. Robot که ۳ فصل دیگر دارد را تمام کند و سپس به سراغ پروژه Metropolis برود.

در نگاه اول، ساخت سریالی با حوزه و موضوع این فیلم، خیلی کوتاه می شود و به نظر یک ایده ی بد می آید، اما فراموش نکنیم که این سم اسماعیل می باشد که این کار را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *