بیاتومگ – فیلم John Wick از آن دسته فیلم هایی بود که به نظر نمی رسید دنباله ای از آن ساخته شود. این فیلم یک داستان عالی و خود محور داشت. نسخه ی اول فیلم که در سال ۲۰۱۴ اکران شد بسیار عالی بود اما در کمال تعجب کسی زیاد به آن توجه نکرد. با توجه به ماهیت داستان فیلم اگر کسی دقت می کرد متوجه می شد که John Wick قرار نیست به یک فیلم سریالی تبدیل شود. چون کاراکتر اصلی فیلم مردی است که ظاهرا بازنشسته شده بود.

در تریلر جدید که برای John Wick منتشر شده، عنوان فیلم Wick Goes Off بیان شده است که عنوان بسیار مناسبی برای فیلم می باشد. اما متاسفانه تا فوریه برای دیدن فیلم باید صبر کرد. ولی تا آن زمان در آخرین تریلر فیلم چهره های جدیدی دیده می شود که می توان به رابی رز (Ruby Rose) و لورنس فیشبورن (Laurence Fishburne) اشاره کرد که حضورشان برای این فیلم بسیار ضروری می باشد. چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) مثل نسخه اول فیلم دوباره به عنوان کارگردان در فیلم حضور دارد و دیوید لیتچ (David Leitch) نیز در این کار به او کمک می کند. دیوید بخاطر این فیلم حضورش در فیلم های Deadpool 2 و The Coldest City به تاخیر انداخته است. خلاصه ی داستان فیلم از این قرار است:

کیانو ریوز که در John Wick 2014 به عنوان یک قاتل حرفه ای کار فعالیت می کرد و در آخر به نظر می رسید بازشسته شده باشد. او بخاطر همکار سابقش که سعی دارد با توطئه کنترل انجمن بین المللی قاتلین سایه را در دست بگیرد، دوباره به کار سابقش برمی گردد. با توجه به سوگندی که جان خورده بود تا به دوستش کمک کند، او به رم می رود تا با مرگبارترین قاتلان دنیا مقابله کند.

فیلم John Wick: Chapter 2 با بازی ستارگان دیگری چون یان مک شین (Ian McShane) و لنس ردیک (Lance Reddick) در ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

بازیگران اصلی: کیانو ریوز (Keanu Reeves)، رابی رز (Ruby Rose)، بریجت موینهن (Bridget Moynahan) و مک شین (Ian McShane)

نویسنده: درک کولتساد (Derek Kolstad)

کارگردان: چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)

ژانر: اکشن/جنایی/هیجان انگیز

تاریخ اکران: ۱۰ فوریه ۲۰۱۷

شما می توانید در زیر تریلر فیلم John Wick: Chapter 2 2017 را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *