بیاتومگ – کمپانی های Warner Bros و DC در اوایل این سال با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice به کارگردانی زک سایندر (Zack Snyder) در سینما حضور داشتند. که در این فیلم شاهد بازگشت هنری کیویل (Henry Cavill) در نقش سوپرمن و بن افلک در نقش بتمن بودیم. بعد هم این دو کمپانی در قالب فیلم Suicide Squad به کارگردانی دیوید آیر (David Ayer) حضور داشتند. اما الان آنها Wonder Woman 2017 با بازی گل گدات کار می کند و این فیلم یکی از امیدهای موفقیت برای این دو کمپانی می باشد.

کارگردان این فیلم پتی جنکینس (Patty Jenkins) می باشد و به نظر می رسد که این فیلم وارد تاریخچه ی DC شود. دیانا با بازی گل گدات، در طی ماجراجویی هایش از خانه خود تمیسیرا (Themyscira) شروع به کاوش می کند و حتی به اروپا و جنگ جهانی اول نیز گذری می زند. او همچنین با استیو تروُر (Steve Trevor)، با بازی کریس پاین، کسی که به تمیسیرا رسید و به ساکنان آمازون گفت فقط جنگ راه حل توقف یک جنگ دیگر است تشکیل یک تیم را می دهد. این تصویر جدید نشان دهنده ی استیو و دیانا سوار بر اسب در حین عبور از نبرد می باشد.

Wonder Woman, Gal Gadot- Chris Pine
Wonder Woman, Gal Gadot – Chris Pine

پتی جنکینس در مورد فیلم گفته است که ما سال هاست در حال کار و تولید فیلم با محوریت ابرقهرمانان مرد هستیم، حال نوبت یک کاراکتر ابرقهرمان زن در قالب یک فیلم جدید است. گل گدات نیز که بازیگر اصلی فیلم هست در مورد کاراکترش اشاره کرده است که:

ما می دانیم که این فیلم بسیار زیرکانه می باشد. ما نیاز به برقراری تعادل بین قدرت، اعتماد به نفس و صمیمیت در یک ابرقهرمان زن داریم. من نمی خواهم این کاراکتر فقط یک شخصیت قدرتمند و خشن باشد بلکه دوست دارم او هم قدرتمند و هم دوست داشتنی باشد.

فیلم Wonder Woman با فشار زیادی برای موفقیت مواجه است چون دو فیلم پرهزینه ی اخیر Warner Bros و DC یعنی Suicide Squad و Batman V Superman: Dawn of Justice با شکست مواجه شدند، مخصوصا Dawn of Justice که حتی باعث تفرقه در بین طرفدارن بتمن و سوپرمن شد و حتی بعضی ها به این فیلم به دید تمسخر نگاه می کنند. علاوه بر گل گدات و کریس پاین در این فیلم رابین رایت هم به عنوان بازیگری شاخص حضور دارد. اکران این فیلم در تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۷ شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *