بیاتومگ – فیلم The Dark Tower در حال کار می باشد تا برای اکران در میانه های سال ۲۰۱۷ آماده شود. این فیلم بر اساس یک سری رمان به همین نام اثر استیفن کینگ (Stephen King) می باشد. ادریس البا (Idris Elba) نقش رولند دیسچین، مردی که برای طرفداران Dark Tower به نام تفنگدار شناخته می شود، بازی خواهد کرد. متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) نیز نقش مقابل البا را به نام مرد سیاه پوش بازی می کند.

برای کسانی که کتاب های The Dark Tower را خوانده اند، یک فیلم اقتباسی خوب وعده داده شده است. مشکلاتی برای ساخت این فیلم وجود داشته بود که ساخت آن را چند سالی عقب انداخته بود، اما خوشبختانه کمپانی Sony Pictures تصمیم گرفت که یک گام سریع و بلند برای ساخت این فیلم بردارد که شامل کار بر روی فیلمنامه، کارگردان جدید، نیکولاج آرسل (Nikolaj Arcel) و شروع فیلمبرداری در ۱۲ آپریل ۲۰۱۶ می باشد.

شایعاتی مبتنی بر انتشار اولین تریلر رسمی فیلم The Dark Tower 2017 در کریسمس بوده است، هر چه که هست به نظر سونی کار خود را سرعت بخشیده است. آنها یک پوستر برای این فیلم منتشر کرده اند که در زیر می توانید مشاهده کنید:

The Dark Tower 2017
The Dark Tower 2017

در کنار کاراکتر تفنگدار، یک بازیگر جوان، تام تیلور در نقش جیک چمبرز می باشد، و کل پوستر با رنگ قرمز پوشانده شده است که به سفری خشن و پر هرج و مرج اشاره دارد.

کاراکتر جیک چمبرز، یک شخصیت پیچیده است که به دنیای دیسچین کشانده می شود و به یک بخش از مبارزه ی خیر و شر تبدیل می شود.

با توجه به این که در میانه ی هفته هستیم، ممکن است که تصاویر و پوسترهای بیشتری در این هفته از فیلم The Dark Tower 2017 منتشر شود، و در نهایت تریلر رسمی آن انتشار یابد. فیلم The Dark Tower 2017 پتانسیل این را دارد که یکی از فیلم های موفق ۲۰۱۷ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *