بیاتومگ – سریال The Walking Dead هرکجا که می خواهد باشد، چه در کمیک و چه در سریال، اما باید هر دو به کارل به عنوان امید پایدار برای آینده تکیه کنند. ستاره ی سابق سریال، مایکال روکر (Michael Rooker) نیز این سخن را تایید می کند و همچنین نظریه و پیشنهاد خود را برای پایان سریال دارد.

چندلر ریگز - The Walking Dead
چندلر ریگز – The Walking Dead

مایکل روکر که در نقش مرل دیکسون برای ۳ فصل بازی کرده است، دید خود را برای پایان سریال  بیان کرده است و گفته است که در واقع کارل با بازی چندلر ریگز (Chandler Riggs) باید آخرین فردی باشد که پا بر جا مانده است. نه تنها این، بلکه این هشت فصل سریال در واقع خاطرات کارل باشند، به طوری که تمام مدت بقیه مرده باشند، حتی جودیت بدبخت.

تصور مایکل روکر از پایان سریال به این صورت است :

یک خط راه آهن مستقیم که در افق به خورشید می رسد. از پشت دوربین یک مرد تنها قدم در میان ریل می گذارد و به سمت خورشید قدم بر می دارد. شما متوجه می شوید که این مرد، کارل می باشد که بزرگ شده است و هیچ کس دیگری همراه او نیست. با صداهایی شما متوجه می شوید که تمام قسمت هایی که دیده اید در واقع خاطرات گذشته ی کارل بوده است. پس همه در این سریال مرده اند و کارل تنها بازمانده است که به سمت خورشید می رود. این پایان سریال است.

The Walking Dead
The Walking Dead

مشخصا سریال با شخصیت کارل تمام خواهد شد اما ما هنوز نمی دانیم که سریال چگونه پایان خواهد یافت. در هر صورت، به نظر AMC مشتاق به پایان دادن به سریال The Walking Dead نمی باشد. با این حال سازنده ی سریال، رابرت کیرکمن (Robert Kirkman) بیان کرده است که سریال و کمیک ممکن است که پایان متفاوتی از هم داشته باشند.

ادامه فصل ۷ سریال The Walking Dead از ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *