بیاتومگ – فیلم Thor: Ragnarok هدیه ای برای ما است که از حضور نداشتن ثور و هالک در فیلم Captain America: Civil War خیلی تعجب کردیم، این ترکیبی هیجان انگیز از ثور و هالک خواهد بود.

امسال شایعاتی مبنی بر سیاره ی هالک وجود داشت و به نظر می رسد که کمپانی مارول بخشی از این شایعات را که به فیلم جدید ثور مربوط می شود را تایید کرده است. حال کارگردان فیلم Thor: Ragnarok به شخصه تایید کرده است که نه تنها فیلم به سیاره ی هالک رجوع داده می شود، بلکه طی فیلم آنها به سیاره ی هالک سفر خواهند کرد.

در کمیک، S.H.I.E.L.D طی یک سفر فضایی، بروس بنر را به سیاره ای خالی از سکنه می فرستند تا در آنجا برای هالک و بقیه مشکلی وجود نداشته باشد. در عوض او در یک کرم چاله به دام افتد و سپس در سیاره ی ساکار فرود می آید، جایی که به عنوان یک جنگجو در میدان مسابقات گلادیتور به یک آوازه تبدیل می شود. بعدا ثور او را پیدا می کند، که امیدواریم این دو قهرمان را در فیلمی جدید ببینیم. در مصاحبه ای کارگردان فیلم، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) تایید کرد که سیاره ی ساکار مکان در فیلم  Thor: Ragnarok خواهد بود.

تایکا وایتیتی بیان کرد:

سیاره ی ساکار مکانی دیوانه وار و دور می باشد، که بزرگترین تغییر برای فیلم و کاراکتر ها می باشد. من واقعا هیجان زده شدم وقتی که مارول با این ایده موافقت کرد. 

Thor Ragnarok 2017
Thor Ragnarok 2017

آنچه که فیلم Thor: Ragnarok را خیلی هیجان انگیز می کند این است که فیلم به مکان های عجیب و غریب که در فیلم های Avengers  و Captain America از آن دوری شده است، سفر می کند. زمانی که فیلم  Guardians of the Galaxy بیرون آمد ما مزه ای عجیب و غریب از مکان های بین سیاره ای را چشیدیم، و به نظر می رسد که فیلم جدید ثور می خواهد این گرایش را ادامه بدهد.همچنین ما می توانیم با کاراکترهای دیگر و اساطیری ثور بیشتر آشنا شویم، همانند هلا (کیت بلانشت)، ولکاری (تسا تامپسون) و استاد اعظم (جف گلدبلوم)، که به نظر جذاب و جالب می آید.

فیلم Thor: Ragnarok در تاریخ  ۳ نوامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *