بیاتومگ – هنگامی که یک فیلم در مورد یک واقعه ی تاریخی تراژدیک ساخته می شود، به خصوص زمانی که در سال های اخیر اتفاق افتاده باشد، یک عهدی به مردم و افراد واقعه وجود دارد که از واقعیت ها استفاده شود. فیلم Patriots Day در مورد حادثه ی تروریستی بمب گذاری در دوی ماراتون در شهر بوستون آمریکا می باشد.

مارک والبرگ و کارگردان پیتر برگ (Peter Berg) به طور مستقیم با مجریان قانون و مقامات که حادثه ی بوستون را تجربه کردند، کار می کنند تا بتوانند تصویری درست از زندگی آنها و آنچه آن روز اتفاق افتاده است، ترسیم کنند.  تمام شخصیت های اصلی فیلم بر اساس افراد واقعی هستند، تریلر جدید آنها را به جلوی دوربین آورده است تا در مورد فقدان و شجاعت در طی حادثه و قدرت روح انسان سخن بگویند.

در پسایند ترور غیرقابل توصیف، گروهبان تامی ساوندرس (مارک والبرگ) به بازمانده های شجاع می پیوند که اولین نفراتی هستند که باید جلوی حمله ی بعدی بمب گذاران را به مردم بگیرند. با به هم متصل کردن داستان های مامور ویژه ریچارد دسلاریرس (کوین باکن) و کمیسر پلیس اد دیویس (جان گودمن) و گروهبان جفری پاگلیسی (جی کی سایمونز) و پرستار کارول ساندرس (میشل موناگان)، این وقایع تاریخی نشان می دهد که مردم بوستون چگونه باعث الهام جهانیان شدند.

فیلم Patriots Day در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ در نیویورک، لس آنجلس و بوستون اکران می شود و در ۱۳ ژانویه ۲۰۱۷ اکران سراسری خواهد شد.

در زیر می توانید تریلر جدید فیلم Patriots Day را در زیر مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *