بیاتومگ – در اوایل سال جاری بود که فیلم Captain America: Civil War اکران شد و توانست فروشی بالای ۱ میلیارد دلار داشته باشد و به یکی از بزرگترین فیلم های برگرفته شده ار کتاب های کمیک تبدیل شد. این فیلم از جهاتی بسیار مهم است چون ارتباطی بین دو فیلم Avengers بود و همچنین در آن Spider-Man دوباره به مارول بازگشت. بسیاری از طرفداران نیز می دانند که این فیلم تا اینکه یک اقتباس مستقیم از داستان های کمیک باشد بیشتر یک تفسیر از آنها است.

مردی که کتاب اصلی این فیلم را نوشته است، نکته های شنیدنی در مورد Captain America: Civil War دارد:

بیست دقیقه ی اول فیلم خوب بود، اما اگر بخواهم صادق باشم بقیه ی فیلم معلوم نبود در مورد چه چیزی است. این جالب است که آنتونی روسو (Anthony Russo) سعی کند تا در فیلم یک زمینه ی کمدی وارد کند، چون در فیلم واقعا خلاء این مسئله حس می شود. من واقعا امیدوارم که این کاستی های فیلم، به Avengers گسترش پیدا نکند، چون دو عنوان قبلی فیلم واقعا امیدوار کننده بودند.

یکی از فیلم هایی که مورد توجه مارک میلر است دیگر فیلم محصول مارول یعنی Doctor Strange 2016 می باشد. او در مورد این فیلم گفته است:

می توانم بگویم این فیلم فقط یک فیلم خوب و جالب از مارول است. تنها تلنگر ده سال اخیر کتاب های کمیک به مارول در این سال بود، یکی از فیلم های مورد علاقه من در سال ۲۰۱۶ بدون شک فیلم Doctor Strange با بازی عالی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش دکتر استفان استرینج می باشد.

مارک همچنین گریزی به فیلم Deadpool محصول فاکس و مارول زده است:

من واقعا فیلم Deadpool را دوست دارم، در فیلم صحنه های اکشن بسیار عالی وجود دارد. رایان رینولدز در این فیلم فوق العاده ظاهر شد. فیلم  X-Men: Apocalypse نیز یکی از فیلم هایی است که من به Captain America: Civil War ترجیح می دهم. این فیلم نیز مانند Deadpool یکی از فیلم های خوب سال ۲۰۱۶ است. بعد از ۱۶ سال و ۸ عنوان فیلم مختلف از این سری فیلم ما شاهد حضور کاراکترهای عالی در این فیلم بودیم، من زیاد علاقه ای به داستان هایی که هرگز به پایان نمی رسند، ندارم اما این فیلم یک حس تمامیت در مخاطبان ایجاد می کرد که دوست داشتنی می باشد. پروفسور ایکس هم در فیلم عالی ظاهر شد و از نقاط قوت فیلم بود.

از صحبت های میلر معلوم می شود که او فقط یک نویسنده نیست، بلکه یک طرفدار همه جانبه فیلم های سینمایی می باشد چون او حاضر شده است فیلم های دیگری را بر فیلم Captain America: Civil War که از روی کتاب خودش اقتباس شده است، ترجیح دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *