بیاتومگ – فصل ۳ سریال Fargo در حال جمع آوری صفی از بازیگران با استعداد است. حال که تولید برای شروع در ژانویه ۲۰۱۷ سرعت گرفته است، کمپانی FX لیستی از بازیگران اصلی را که شامل مایکل استالبرگ (Michael Stuhlbarg)، شی ویگهم (Shea Whigham) و بیشتر می باشد، تایید کرده است.

همچنین اخیرا تایید شده است که کمدین جیم گافیگان (Jim Gaffigan) و دیوید تولیس (David Thewlis) نیز در فصل ۳ حضور خواهند داشت.

در زیر می توانید خلاصه ای که کمپانی FX برای فصل ۳ سریال Fargo ارائه کرده است را مشاهده کنید.

در سال ۲۰۱۰، بخش بعدی Fargo، جرم های تازه ای با مرکزیت امیت و برادر کوچک جوانش، ری استاسی (ایوان مک گرگور) خواهد بود. امیت خود را به عنوان یک داستان آمریکایی موفق می بیند، در حالی که ری یک داستان احتیاطی می باشد، برای همیشه زیر سایه ی بردار موفق خود زندگی خواهد کرد. ری یک افسر کچل و چاق می باشد که به خاطر کارش، بردار خود را مقصر می داند. رقابت برادری آنها به یک مسیر دیگر پیچ می خورد و با دزدی شروع می شود و سپس به قتل، گانگستر بازی، آدم کش ها منجر می شود.

کری کان (Carrie Coon) در نقش گلوریا برگل، رییس ثابت اداره پلیس محلی می باشد. گلوریا سعی دارد که جهان جدید اطرافش را بشناسد و اینکه چرا مردم با گوشی خود بیشتر از مردم اطرافشان احساس نزدیکی می کنند. مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) در نقش نیکی سوانگو، دوست دختر ری می باشد.

با توجه به اینکه شروع ساخت فصل ۳ سریال در ژانویه شروع می شود، انتظار می رود که سریال در بهار پخش شود اما این ها همه حدسیات است و ممکن است که با سوپرایزی از طرف سازنده ها رو به رو شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *