بیاتومگ – فیلم Silence در آخر همین هفته در تئاترهای آمریکا پخش خواهد شد. البته تا منتشر شدن نسخه خانگی آن باید تا ژانویه ۲۰۱۷ صبر کرد. این در حالی است که کمپانی Paramount Pictures تریلر جدیدی برای این فیلم مارتین اسکورسی (Martin Scorsese) منتشر کرده است. یک فیلم عالی درام که از کتاب Silence اثر نویسنده ی ژاپنی شاساکو اندو (Shusaku Endo) برگرفته شده است. دو نکته در مورد این تریلر وجود دارد. اول اینکه فیلم نسبت به نسخه خانگی آن بهتر به نظر می رسد و دوم چون این یک تریلر ژاپنی است، پس در فیلم بازیگرهای ژاپنی مطرحی نیز حضور خواهند داشت.

حضور بازیگران ژاپنی در این فیلم واقعا خوب می باشد مخصوصا اینکه محوریت فیلم روی یک کلیسای کاتولیک است که سعی دارد مذهب خود را در ژاپن گسترس دهد. این تریلر ژاپنی از نسخه ی آمریکایی آن راضی کننده تر است چون واقعیت درام مورد نظر مارتین اسکورسی در تریلر دیده می شود. خلاصه ی نقش های ستاره های فیلم لیام نیسون، آدام درایور و اندرو گارفیلد از این قرار است:

فیلم Silence مارتین اسکورسی داستان دو کشیش مسیحی، آدام درایور و اندرو گارفیلد را به ما می گوید. آنها وقتی به ژاپن سفر می کنند تا استاد گمشده خود لیام نیسون را پیدا کنند، با آخرین مرحله تست اعتقادشان روبرو می شوند، در حالی که در آن زمان مسیحیت و حضور آنها در ژاپن ممنوع بود.

Silence قبل از اکران در بقیه کشورها،۲۳ دسامبر در تئاترهای نیویورک و لس آنجلس به نمایش در خواهد آمد.

بازیگران اصلی: لیام نیسون، آدام درایور و اندرو گارفیلد

کارگردان: مارتین اسکورسی

نویسندگان: مارتین اسکورسی و جی کاکس

ژانر: درام/تاریخی

تاریخ اکران: ۶ ژانویه ۲۰۱۷

تریلر تازه ی فیلم Silence را در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *