بیاتومگ – فیلم Expendables به نظر جالب می آمد. سیلوستر استالونه و همه ی رفیق هایش که همه از قهرمان های فیلم های اکشن هستند و هم اکنون سنی از آنها گذشته است، در فیلمی که پر از صحنه های انفجار و تیراندازی است، جمع می شوند و سعی دارند که در مقابل جرم بایستند و دنیا را نجات دهند.

دو دنباله ی دیگر نیز خوب بودند، با وجود اینکه کمتر سرگرم کننده و تکراری بودند و در باکس آفیس چندان خوب عمل نکردند، اما خبرها حاکی از بازگشت و اتحاد دوباره ی بازیگران بزرگ در فیلمی دیگر در ۲۰۱۸ می باشد.

فیلم Expendables 4 چندین سال است که بین ساخته شدن و نشدن گیر کرده است. فیلم Expendables 3 چندان فیلم بزرگی نبود که بتوان گفت که باید حتما فیلم بعدی را هم بسازند، اما به نظر می رسد که فیلم در خارج از کشور فروش خوبی داشته است و پول کافی برای ساخت نسخه ی بعدی را بدست آورده اند.

طبق خبرها، کمپانی برای ساخت فیلم  Expendables 4 مشتاق می باشد. انتظار می رفت که تولید در ۲۰۱۵ شروع شود تا برای اکران در ۲۰۱۶ آماده باشد. قطعا این اتفاق نیافتاده است و هیچ خبری از شروع کار سیلوستر استالونه نیست، او درباره ی ناامیدی فیلم سوم بیان می کند که این اشتباه بزرگ و محاسبه نشده ای بوده است که رده ی سنی فیلم را برای بدست آوردن مخاطب بیشتر از ۱۷+ به ۱۳+ پایین آورده بودند.

در ابتدای امسال زمزمه هایی در مورد ساخت سریال Expendables با تهیه کنندگی سیلوستر استالونه بود، اما تقریبا شش ماه از آن گذشته است و ممکن نیست که این اتفاق بیافتد، با این حال سیلوستر استالونه برای بار دیگر با فیلم چهارم Expendables باز خواهد گشت، اما زمان دقیقی برای آن معلوم نیست، همچنین بقیه بازیگران نیز باید در برنامه ی کاری خود زمان خالی ای پیدا کنند با توجه به اینکه آرنولد شوراتزنگر و جان کلود در حال اجرای سریال های تلویزیونی خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *