بیاتومگ – سریال Homeland محصول شبکه ی Showtime همیشه سعی دارد که از اتفاقات دنیای واقعی برای به تصویر کشیدن حملات تروریستی استفاده کند، اگرچه فصل ۵ سریال تلاش داشت که تمرکز را از محوریت کشورهای خاورمیانه بر روی اروپا قرار دهد، که با توجه به حملات تروریستی پاریس در ۲۰۱۵ این اتفاق مورد پسند بود.

حال، تهیه کننده ی فصل ۶ سریال Homeland بیان می کند، با توجه به این که مکان فیلمبرداری در نیویورک می باشد، خبری از حملات تروریستی نیست و بیشتر به تهدیدات داخلی پرداخته می شود.

نویسنده ی فصل ۶ سریال بیان می کند که این فصل بیشتر بر روی رادیکال های تک نفره می باشد و ربطی به حمله ها و گروه های سازمان یافته ندارد. او بیان کرد:

فصل قبل، ما اتفاقات ترادژیک که در دنیا رخ داد را به تصویر کشیدیم، حال با توجه به اینکه محل فیلمبرداری در نیویورک می باشد، با توجه به این که حمله ای در نیویورک انجام نشده و ما نمی خواهیم تهدیدی که در نیویورک رخ نداده است را به تصویر بکشیم. همچنین ما قصد نداریم که اتفاقات را بر فرض داعش یا القاعده در نظر بگیریم. تهدیدهایی که ما می خواهیم به تصویر بکشیم مربوط به تهدیدها و افراد رادیکال در داخل آمریکا می باشد. و ما یک انتخاب هوشمندانه کردیم که نیویورک را با یک چمدان از بمب هسته ای نشان ندهیم. 

فصل ۵ سریال Homeland بیشتر به تهدیدات از طرف داعش، پوتین و اتفاقات اوکراین و همچنین خبرهای ادوارد اسنودن تمرکز داشت.

اولین تریلر فصل ۶ سریال Homeland

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *