بیاتومگ – کمپانی Warner Bros. Pictures تصویر جدیدی از طریق مجله ی EW از فیلم در حال تولید خود و DC یعنی Wonder Woman 2017 منتشر کرده است. این فیلم حوالی تابستان سال آینده اکران خواهد شد و ما شاهد حضور گل گدات به عنوان کاراکتر اصلی در یک فیلم حماسیِ اکشن، ماجراجویی به کارگردانی پتی جنکینس خواهیم بود. در تصویر جدید منتشر شده ما شاهد شمشیر افسانه ای دیانا با نام قاتل خدا (god killer) هستیم. این در حالی است که او هنوز برای نجات بشریت به اروپا عازم نشده است.

Wonder Woman
Wonder Woman

قبل از اینکه او Wonder Woman باشد، به عنوان شاهزاده ی آمازون زندگی می کرد که آموزش می دید تا جنگجویی شکست ناپذیر باشد. او در یک منطقه ی بکر، امن و آرام زندگی می کرد تا اینکه یک خلبان آمریکایی در ساحل آنها سقوط کرد و با آنها در مورد نبرد سنگینی که در جهان هست، صحبت کرد. دیانا خانه اش را ترک کرد، تا جلوی این تهدید جهانی را بگیرد. با جنگیدن در کنار یک مرد در میدان نبرد او قدرت خود و هدف واقعی اش را پیدا کرد.

در فیلم علاوه بر گل گدات، بازیگرانی چون کریس پاین، کانی نیلسین (Connie Nielsen)، رابین رایت، دیوید تولس (David Thewlis)، دنی هیوستون (Danny Huston)، النا انایا (Elena Anaya)، ایون برمنر (Ewen Bremner) و سد تاگماوئی (Saïd Taghmaoui) نیز حضور دارند. پتی جنکینس این فیلم را کارگردانی می کند و الان هینبرگ (Allan Heinberg) و جف جونز (Geoff Johns) نویسنده ی فیلم نامه ی Wonder Woman هستند. داستان این فیلم که بر اساس کاراکترهای DC می باشد توسط زاک اسنایدر (Zack Snyder) و الان هینبرگ نوشته شده است. خالق کاراکتر Wonder Woman نیز ویلیام مورتون مارستون (William Moulton Marston) می باشد.

فیلم Wonder Woman در تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *