بیاتومگ – دیروز وس اندرسون سکوت رسانه ای خود را بعد از فیلم The Grand Budapest Hotel شکست، و در مورد فیلم جدیدش که یک انیمیشن استاپ موشن به نام Isle of Dogs است، سخن گفت.

او لیستی از بازیگران که شامل بیل موری (Bill Murray)، جف گلدبام (Jeff Goldblum)، برایان کرانستون (Bryan Cranston)، اسکارلت جوهانسون، تیلدا سوییتن (Tilda Swinton)، اف. موری آبراهام (F. Murray Abraham)، هاروی کایتل (Harvey Keitel)، گرتا گروینگ (Greta Gerwig)، فرانسیس مک دورمند (Frances McDormand) و یوکو اونو و چندین بازیگر ژاپنی می باشد.

فاکس سرچلایت با وس اندرسون در تماس است و می خواهد به عنوان کمپانی منتشر کننده ی انیمیشن Isle of Dogs برای ۲۰۱۸ با اندرسون همکاری کند. در این رابطه کمپانی فاکس خلاصه ای کوچک از داستان فیلم را ارائه داده است:

در ژاپن، پسر بچه ای به نام اودیسه به دنبال سگ خود می گردد.

همچنین مدیران کمپانی فاکس سرچ لایت در این رابطه گفته اند:

وس اندرسون یکی از بااستعدادترین فیلمسازان نسل خود و یا هر نسل دیگری است. توانایی او در نوشتن فیلمنامه های غیرمتعارف و هوشمندانه و سپس ترجمه های آنها به تجربه ای منحصر به فرد بر روی صحفه واقعا عالی است. ما برای سفر به جدیدترین تخیلات وس اندرسون خیلی هیجان زده هستیم.

عجیب و غریب است، استودیو ها همیشه بعد از اینکه چیزی را می خرند از استعداد صحبت می کنند، این فقط تجارت خوب است، اما در این نمونه، احساسات کمی درست بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *