بیاتومگ – ما خیلی در مورد سریال  Tales From the Crypt از TNT نشنیده ایم، که ممکن است دلایل خوبی داشته باشد. طبق گزارش ها بودجه و حق نشر برای تولید مشکلاتی ایجاد کرده است، که می تواند بر تاریخ عرضه در ۲۰۱۷ اثر بگذارد، اگر قبل از آن کنسل نشود.

Tales From the Crypt سریالی بر اساس کتاب های کمیک با تم ترسناک در دهه ی ۱۹۵۰ می باشد. همچنین سریالی به همین نام در سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶ پخش می شده است که شامل ۷ فصل و ۹۳ قسمت است.

طبق شنیده ها از یک منبع نزدیک به فرآیند تولید، تایید شده است که مشکلات مالی از ابتدای شروع پروژه همراه آنها بوده است و TNT بیانیه ای با تاخیر را اعلام کرده است:

حقوق مربوط به این اثر کلاسیک خیلی پیچیده است. با توجه به پیشرفت های قابل توجه انجام شده، TNT و بقیه به دنبال راه حل برای بدست آوردن حق پخش به مدت بیش از یک سال هستند. ما مشتاقانه به دنبال توسعه بیشتر بر روی این اثر با ارزش هستیم و منتظریم تا تمامی مشکلات حل شود.

قبلا این سریال برای پخش ۱۰ قسمت در سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده بود. سریال Tales From the Cryp یک سریال خاطره انگیزی است که در دهه ی ۹۰ از شبکه ی HBO پخش می شده است، در سریال طی ۷ فصل آن بازیگران نام داری همچون تام هنکس، مایکل فاکس، آرنولد شوارتزنگر و خیلی بازیگران مطرح دیگری نقش ایفا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *