بیاتومگ – به نظر می رسد هالیوود همان راه همیشگی خود را دنبال می کند، چند دهه است که طرفداران منتظر ساخته شدن یک فیلم خوب از روی بازیهای ویدئویی هستند، اما متاسفانه تا حالا همچنین اتفاقی نیفتاده است و این چنین فیلم ها اکثرا با شکست مواجه شده اند. اوایل همین سال فیلم Warcraft به نظر می رسید که پروژه ی موفقی باشد، اما متاسفانه این فیلم هم سرانجامی جز شکست نداشت، الان هم همه ی امید ها به فیلم Assassin’s Creed است که در حالا پخش در تئاتر ها می باشد.

اما به نظر نمی رسد Assassin’s Creed بتواند بازکننده ی راه این گونه فیلم های اقتباسی باشد، این فیلم تا الان فقط ۸۷ بار مورد نقد قرار گرفته است که این نسبت به میزان استاندارد برای یک فیلم خوب ۱۸ درصد کمتر می باشد. اگر چه این آمار را نمی توان لزوما شکست این فیلم دانست، اما برای شروع این رقم زیاد جالب نیست. در حال حاضر نیز فیلم Tomb Raider قرار است با حضور برنده ی جایزه اسکار الیشا ویکاندر ( Alicia Vikander) تولید شود و باید دید این فیلم نیز مثل Assassin’s Creed خواهد شد یا خیر.

خوشبختانه طرفدارن این فیلم نیاز نیست زیاد منتظر بمانند، چون بطور رسمی اعلام شده است که فیلم بردای Tomb Raider از ژانویه ۲۰۱۷ شروع خواهد شد، علاوه بر این، مراحل فیلم برداری در آفریقای جنوبی و انگلیس خواهد بود و همچنین اعلام شده است که در این فیلم شاهد لارا کرفت (Lara Croft) جوان تر و جذاب تر خواهیم بود بر خلاف بازیهایی ویدئویی که همه بازسازی از چند سال قبل هستند. خلاصه ی داستان فیلم اینگونه است که:

لارا کرفت در طی اولین سفر باستان شناسی خود باید از تمام قدرت و هوشش استفاده کند تا از یک جزیره ی دیوانه وار که همه چیز در آن مرموز و مشکوک است نجات پیدا کند.

فیلم Tomb Raider در ۱۶ مارس ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *