بیاتومگ – فصل اول سریال Preacher که محصول شبکه ی AMC می باشد، در لیست هایی که برای بهترین های ۲۰۱۶ ارائه شده است، قرار نداشت، اما فصل دوم ممکن است اوضاع را به نفع جسی، تولیپ و کاستر تغییر بدهد. این سریال بر اساس کمیک به همین نام ساخته شده است. سازنده و کارگردان سریال، ست روگن نیز همچنین آماده است که اولین پیش تولید فصل دوم را آماده کند.

ست روگن تایید کرد که خودش و اوان گلدبرگ برای کارگردانی فصل ۲ سریال Preacher باز خواهند گشت، همچنین فیلمنامه به آنها یک عنوان مناسب برای بازگشت داد، با توجه به اینکه به دنبال خدا به جاده زده اند، عنوان در جاده (On The Road) انتخاب شده است.

ما می دانیم که در فصل اول سریال Preacher شهر آناویل تگزاس به کلی نابود شد و به همراه آن تمام افراد شهر کشته شدند، و فقط سه کاراکتر اصلی یعنی جسی، تولیپ و کاستر زنده ماندند و همچنین از لحاظ تئوری یوجین نیز نجات یافته است.

مطمئنا در هفته های آینده خبرهایی مبنی بر بیشتر بودن تعداد قسمت های فصل دوم سریال از ۱۳ قسمت خواهیم شنید، اما از قسمت اولیه فصل دوم سریال یعنی On The Road چه انتظاری داریم و بر روی چه موضوعی تمرکز خواهد کرد؟ چه کسی برای آدم بد داستان در نظر گرفته خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *