بیاتومگ – من همیشه هیجان زده بودم که آخرین کارهای کارگردان های معروف یا بازیگران بزرگ که به نقش های کلاسیک بازگشتند را ببینم. اما یکی از لذت های دیدن فیلم ناچیز شمرده است، اینکه که شما بازیگری را ببینید که قبلا هیچی در موردش نشنیده اید و او شما را با رسایی و گیرایی باورنکردنی یا واقعی نشان دادن شگفت زده کند، در آن زمان شما شاهد کار یک هنرمند بزرگ هستید.

مخاطبان در سال ۲۰۱۶ بارها و بارها با استعدادهای جوان زیادی رو به رو شدند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم که لیستی از ۱۰ استعداد برتر که پیشرفت غیرمنتظره ای داشتند، چه بازیگر و چه کارگردان را گردآوری کنیم. هر کدام از آنها ما را تحت تاثیر قرار دادند، سرگرم کردند، به وحشت انداختند یا خوشحال کردند.

آلدن ارنریچ
آلدن ارنریچ

آلدن ارنریچ (Alden Ehrenreich)

بازیگر فیلم Hail, Caesar

قبل از اینکه او هان سولو ی جوان باشد، او قلب ما را با نقش هابی دویل برد، یک بازیگر فیلم، گاوچرانی باهوش و سرخوش، در فیلم طنز برادران کویین به نام Hail, Caesar می باشد. در کار با طناب سریع است و در خواندن کند می باشد، ارنریچ در هر صحنه ای وارد می شد عالی بود و در میان بازیگران بزرگی همچون جاش برولین (Josh Brolin)، جرج کلونی (George Clooney)، چنینگ تاتوم (Channing Tatum) به خوبی خود را برجسته نشان داد. ما نمی توانیم هنوز پیش بینی کنیم که ارنریچ در نقش هان سولو چگونه خواهد بود، اما کمپانی Lucasfilm نمی توانست انتخاب بهتری برای محبوب ترین قاچاقچی کهکشان داشته باشد. باز هم هنوز با اطمینان نمی توان گفت، چون ممکن است او در فیلم هان سولو که نقش اصلی می باشد، چندان خوب ظاهر نشود.

انگوری رایس
انگوری رایس

انگوری رایس (Angourie Rice)

بازیگر فیلم The Nice Guys

عملکرد انگوری رایس در فیلم کمدی وار The Nice Guys واقعا قابل تحسین بود. بازیگر ۱۵ ساله ی استرالیایی نقش دختر کاراگاه فرصت طلب (رایان گازلینگ) را بازی می کرد، که تصویر تازه ای از رابطه پدر و دختر ارائه کرد. بازی او در نقش مکمل واقع عالی بود که برای او بازی در کنار مایکل باربیری (Michael Barbieri) در فیلم Spider-Man: Homecoming 2017 را به ارمغان آورده است.

The Fits
The Fits

آنا رز هولمر (Anna Rose Holmer)

کارگردان فیلم The Fits

چیزهایی جادویی در مورد خصوصیات فیلم The Fitsوجود دارد و فقط پدیدهای مرموز در فیلم نیست که دخترهای جوان تشنج کنند. فیلم داستان دختر جوانی به نام تونی را پیگیری می کند که بعد از مدرسه با برادر بزرگتر خود بوکس تمرین می کند، اما مشتاق به پیوستن گروه رقص در اتاق کناری می باشد. هولمر به ظرافت به بررسی دو طرف مردانگی و زنانگی این جوان می پردازد. این فیلم یکی از زیباترین پایان های فیلم امسال را داشت.

10Cloverfield Lane
۱۰Cloverfield Lane

دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg)

کارگردان فیلم ۱۰Cloverfield Lane

بعد از موفقیت فیلم کوتاهش، تراختنبرگ جهش بزرگی داشت و فیلم ۱۰Cloverfield Lane را ساخت.

بلافاصله پس از یک تصادف، او در یک پناهگاه زیرزمینی با هووارد و اِمِت بیدار می شود. آیا همانطور که هووارد و امت می گویند، او از یک حادثه ی آخرالزمانی نجات داده شده است؟

جنل مونه
جنل مونه

جنل مونه (Janelle Monae)

بازیگر فیلم Hidden Figures

نقش مکمل کوچک او در فیلم Moonlight و بازی بزرگتر او در فیلم Hidden Figures به نوبه ی خود این را تایید می کند که جنل مونه در آینده بازیگری بزرگ خواهد شد. هر دو نقش نشان می دهند که او خود را به طرز نامشهودی خاصترین بازیگر در روی صحفه نشان می دهد، به طوری که شما نمی توانید چشم از او بردارید. در فیلم Hidden Figures او نقش مری جکسون، یک مهندس پیشگام ناسا در دهه ی ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ را بازی می کند. در زمانی محدود در فیلم، جنل طوری بازی می کند که مری جکسون را به عنوان کاراکتری کاملا پیچیده، مبارز، وفادار، شجاع، خنده دار و گیرا نشان می دهد.

مایکل باربیری
مایکل باربیری

مایکل باربیری (Michael Barbieri)

بازیگر فیلم Little Men

بازیگر ۱۴ ساله ای که هر صحنه ی فیلم Little Men را از آن خود کرده است، فیلمی خانوادگی-درام که درباره ی رابطه ی دو دوست که با نزاع های پدرومادرهایشان در مورد اجاره ی خانه مداوم به چالش کشیده می شود.

The Witch
The Witch

رابرت اگرز (Robert Eggers)

کارگردان فیلم The Witch

آغاز به کار کارگردانی با فیلم The Witch برای رابرت اگرز به نظر خوب بوده است. فیلم به زیبایی فیلمبرداری شده است و به دقت مرعوب کننده شده است. فیلم The Witch با تمام سادگی ترسناک می باشد.

ساشا لین
ساشا لین

ساشا لین (Sasha Lane)

بازیگر فیلم American Honey

لحظه ای که ساشا لین درفیلم ظاهر می شود می توان فهمید که چرا کارگردان فیلم، آندریا آرنولد (Andrea Arnold) جوان ۲۱ ساله ی تگزاسی و بومی را برای این نقش انتخاب کرده است. ساشا نقش زن جوانی را بازی می کند که از بردار و خواهرش مراقبت می کند.

ترونته رودز
ترونته رودز

ترونته رودز (Trevante Rhodes)

بازیگر فیلم Moonlight

در ابتدا باید اشاره کرد که کار ترونته رودز با اشتون سندرز (Ashton Sanders) اصلا شباهتی ندارد. رودز همانند یک دلال مواد متقاعد کننده می باشد. او به طرز باور نکردنی در این فیلم ظاهر شده است. فیلم Moonlight یکی از فیلم های موفق امسال می باشد و در جشنواره های مختلف نامزد دریافت جایزه شده است.

 Krisha
Krisha

تری ادوارد شولتس (Trey Edward Shults)

کارگردان فیلم Krisha

تری ادوارد شولتس با کمترین بودجه دوباره عناصر خانوادگی را بازسازی می کند. او کارایی لازم از بازیگران را به کار گرفته است، او دوربین را مداوم در حال حرکت در حومه ی خانه نگه می دارد. او در حال حاضر فیلم بعدی خود را با کمپانی A24 خواهد ساخت. او هنوز در سن بیست سالگی می باشد، واقعا باورنکردنی است که او در این سن، تا این حد، فیلمساز خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *