بیاتومگ – فیلم Rogue One: A Star Wars Story که برای اولین هفته اکران شد، توانست در همین ابتدا صدر جدول را از انیمیشن Moana که برای چهار هفته صدرنشین بود، بگیرد.

در زیر می توانید جدول فروش فیلم ها را از ۱۶ تا ۲۲ دسامبر (۲۵آذر تا ۲ دی) را ببینید، در ادامه به بررسی دو فیلم Rogue One: A Star Wars Story و Collateral Beauty خواهیم پرداخت.

POSنام فیلمفروش هفتهفروش کلیبودجهتعداد هفته
۱Rogue One: A Star Wars Story۲۲۱۲۲۱۲۰۰۱
۲Moana۲۲۱۷۳-۴
۳Sing۲۰۲۰۷۵-
۴Office Christmas Party۱۳۳۷۴۵۲
۵Collateral Beauty۱۱۱۱۳۶۱
۶Fantastic Beasts and Where To Find Them۸۲۱۱۱۸۰۵
۷Assassin's Creed۷۷۱۲۵-
۸Passengers۷۷۱۱۰-
۹Manchester by the Sea۶۱۶-۵
۱۰La La Land۶۷۳۰۲

قبلا نیز اشاره شده بود که باکس آفیس از پنجشنبه تا پنجشنبه محاسبه می شود. در این هفته سه فیلم دیگر نیز به تازگی اکران شدند، اما در میانه ی هفته اکران شدند و بررسی این سه فیلم، Sing و Assassin’s Creed و Passengers 2016 به هفته ی بعد موکول می شود.

فیلم Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story
Rogue One: A Star Wars Story

پیش بینی می شد که فیلم Rogue One: A Star Wars Story در شروع اکران خود به فروش باورنکردنی ای برسد و در کل می تواند گفت که فیلم های جنگ ستارگان، یکی از پایدارترین فیلم های تاریخ می باشد.

در زمان جنگ یک گروه از افراد قهرمان دور هم جمع می شوند، تا به یک ماموریت سرقت به سیاره مرگ بروند، که سلاح نهایی امپراطوری می باشد. این رویداد های کلیدی در خط زمانی Star Wars یک عده از افراد معمولی را دور هم آورده است که انتخاب کرده اند که کارهای فوق العاده انجام بدهند، که بخشی از چیزی بزرگتر می باشد.

فیلم Collateral Beauty

Collateral Beauty
Collateral Beauty

بر عکس فروش خوب فیلم، نظر منتقدان در مورد این فیلم خیلی منفی بوده است و بعضی از منتقدان این فیلم را یکی از بدترین فیلم های سال ۲۰۱۶ دانسته اند.

عقب نشینی کردن از زندگی پس از حادثه ای غم انگیز، مردی جهان را با نوشتن در مورد عشق، زمان و مرگ جهان را زیر سوال می برد. با دریافت کردن جواب های غیرمنتظره، او شروع می کند تا بفهمد چگونه این چیزها به هم پیوسته اند و چگونه از دست دادن، لحظه معنی و زیبایی را فاش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *