بیاتومگ – سال ۲۰۱۷ نسبت به ۲۰۱۶ سال بهتری از لحاظ فیلم های سینمایی خواهد بود فیلم هایی در این سال اکران می شوند که طرفداران از همین الان نیز منتظر بر روی پرده رفتن آنها هستند، هر کدام از این فیلم ها نیز بودجه ی مختص خود را داشته اند و به طبع یکی از عوامل مقایسه ی آنها مبلغ باکس آفیسشان خواهد بود، تخمین هایی در مورد باکس آفیس های فیلم های ۲۰۱۷ زده شده است که محتل ترین آنها را می توان به صورت زیر بیان کرد.

۲۵ – فیلم Fifty Shades Darker

باکس آفیس تخمینی: ۴۵۰ میلیون دلار؛ در نگاه اول به نظر می رسید مبلغ ۵۷۰ میلیون دلار به این فیلم تعلق بگیرد، البته همین رقم نیز مقداری برای این فیلم زیاد به نظر می رسد، اما معلوم نیست که خود Fifty Shades Darker باکس آفیس بیشتر یا کمتری نسبت به این مبالغ داشته باشد.

Fifty Shades Darker
Fifty Shades Darker

۲۴ – فیلم Power Rangers

باکس آفیس تخمینی: ۴۹۵ میلیون دلار؛ این رقم برای این فیلم کاملا مناسب به نظر می رسد و بسیار نزدیک به باکس آفیس فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles 2014، با مبلغ ۴۹۳.۳ میلیون دلار، می باشد.

Power Rangers
Power Rangers

۲۳ – فیلم Dunkirk

باکس آفیس تخمینی: ۵۵۰ میلیون دلار؛ اگر چه Dunkirk یک فیلم تاریخی جنگی می باشد اما، با کارگردانی کریستوفر نولان و بازیگرانی چون هری استایل چنین مبلغی می تواند حداقلی برای Dunkirk باشد.

Dunkirk
Dunkirk

۲۲ – فیلم Baywatch

باکس آفیس تخمینی: ۵۷۵ میلیون دلار: به نظر می رسد حضور راک (دواین جانسون) و البته زاک افرون در این فیلم تضمین کننده ی موفقیت و رسیدن به این رقم برای Baywatch باشد.

Baywatch
Baywatch

۲۱ – انیمیشن The Lego Batman Movie

باکس آفیس تخمینی: ۵۹۰ میلیون دلار؛ انیمیشن The Lego Movie توانست در سال ۲۰۱۴ باکس آفیس ۴۶۸ میلیون دلاری را به خود اختصاص دهد و به نظر می رسد در این نسخه ی جدید و با حضور بتمن و جوکر خیلی راحت به مبلغ ۵۹۰ میلیون دلار دست پیدا کند.

The Lego Batman Movie
The Lego Batman Movie

۲۰ – فیلم Kong: Skull Island

باکس آفیس تخمینی: ۶۰۰ میلیون دلار؛ فیلم King Kong پیتر جکسون در سال ۲۰۰۵ توانست به مبلغ ۵۴۷ میلیون دلار دست پیدا کند، اما پیتر در این نسخه ی جدید حضور نخواهد داشت و امید فیلم به بازیگرانی چون تام هیدلستون و بری لارسون می باشد.

Kong: Skull Island
Kong: Skull Island

۱۹ – انیمیشن Coco

باکس آفیس تخمینی: ۶۷۵ میلیون دلار؛ انیمیشن قبلی پیکسار یعنی Inside Out توانست هم باکس آفیس ۷۷۷ میلیون دلاری را به خود اختصاص دهد و هم برنده ی جایزه ی اسکار شود، پس می توان حدس زد که Coco نیز رقمی نزدیک به Inside Out داشته باشد.

Coco
Coco

۱۸ – فیلم The Mummy

باکس آفیس تخمینی: ۷۰۰ میلیون دلار؛ کمپانی Universal دوباره با The Mummy به سری فیلم های هیولایی برگشته است. نسخه قبلی این فیلم هیچوفت نتوانست فروشی بیش از نیم میلیارد دلار داشته باشد اما این را نیز باید در نظر گرفت که آنها تام کروز را در فیلم خود نداشتند.

The Mummy
The Mummy

۱۷ – فیلم War For The Planet Of The Apes

باکس آفیس تخمینی: ۷۳۰ میلیون دلار؛ نسخه ی قبلی یعنی Dawn Of The Planet Of The Apes فروش ۷۰۲ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد و برای War For The Planet Of The Apes مت ریوز (Matt Reeves) دوباره به عنوان کارگردان فیلم برگشته است و این رقم کاملا مناسب این فیلم خواهد بود.

War For The Planet Of The Apes
War For The Planet Of The Apes

۱۶ – فیلم Logan

باکس آفیس تخمینی: ۷۵۰ میلیون دلار؛ فیلم The Wolverine توانست مبلغ ناچیز ۴۱۷ میلیون دلار را به خود اختصاص دهد، انتظار می رود که هیو جکمن به عنوان آخرین حضورش در سری فیلم X-Men حضوری قدرتمند و پر فروش داشته باشد.

Logan
Logan

۱۵ – انیمیشن Cars 3

باکس آفیس تخمینی: ۷۶۰ میلیون دلار؛ هیچکس دیگر نیازی به یک انیمیشن دیگر Cars ندارد، اما این نمی تواند جلوی Cars 3 برای فروش زیاد بگیرد. همانطور که دو انیمیش Finding Dory و Zootopia توانستند فروشی بالای یک میلیارد دلار داشته باشند و جزو سه فیلم پرفروش سال شدند، Cars 3 هم یک انیمیشن است و می تواند پرفروش باشد.

Cars 3
Cars 3

۱۴ – فیلم Alien: Covenant

باکس آفیس تخمینی: ۷۶۰ میلیون دلار؛ فیلم Prometheus 2012 توانست باکس آفیس ۴۰۴ میلیون دلاری را به خود اختصاص دهد و کاملا منطقی است که Alien: Covenant با حضور دوباره ریدلی اسکات به عنوان کارگردان و مایکل فازبندر به عنوان بازیگر آماده ی فروشی بالای نیم میلیارد دلار باشد.

Alien: Covenant
Alien: Covenant

۱۳ – فیلم Blade Runner: 2049

باکس آفیس تخمینی: ۷۷۰ میلیون دلار؛ این فیلم ادامه ی نسخه اول آن است که بعد از ۳۵ سال ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی چون رایان گازلینگ و هریسون فورد حضور دارند.

Blade Runner: 2049
Blade Runner: 2049

۱۲ – فیلم Jumanji

باکس آفیس تخمینی: ۷۸۰ میلیون دلار؛ کوین هارت، دواین جانسون و دنباله ی یک فیلم نوستالژیک دهه ی ۹۰ میلادی دلایل کاملا منطقی برای فروش این فیلم خواهند بود.

Jumanji
Jumanji

۱۱ – فیلم Beauty And The Beast

باکس آفیس تخمینی: ۸۰۰ میلیون دلار؛ فیلم Cinderella توانست ۵۴۲ میلیون دلار فروش داشته باشد، با حضور اما واتسون و لوک اوانز شکی نیست که Beauty And The Beast بیشتر از سیندرلا فروش داشته باشد.

Beauty And The Beast
Beauty And The Beast

۱۰ – فیلم Wonder Woman

باکس آفیس تخمینی: ۸۱۰ میلیون دلار: اولین فیلم ابرقهرمانانه با محوریت کاراکتر زن در DC با بازی گل گدات شاید بتواند مرهمی بر شکست های اخیر این کمپانی باشد.

Wonder Woman
Wonder Woman

۹ – فیلم Thor: Ragnarok

باکس آفیس تخمینی: ۸۵۰ میلیون دلار؛ فیلم Thor: The Dark توانست ۶۴۵ میلیون دلار فروش داشته باشد، اما مارول به دنبال مبلغ بیشتری برای Thor: Ragnarok است مثل فیلم Iron Man 3 که توانست ۱.۲۲ میلیارد دلار فروش داشته باشد.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok

۸ – انیمیشن Despicable Me 3

باکس آفیس تخمینی: ۸۷۵ میلیون دلار؛ این سری فیلم ها بسیار محبوب مخاطبان هستند نمونه ی بارز آن هم انیمیشن Minions است که توانست ۱.۱۶ میلیارد دلار فروش داشته باشد. شاید Despicable Me 3 نتواند بالای ۱ میلیارد دلار فروش به دست آورد اما مطمئنا نزدیک Minions خواهد بود.

Despicable Me 3
Despicable Me 3

۷- فیلم Pirates of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales
باکس آفیس تخمینی: ۹۰۰ میلیون دلار؛ یک فیلم دزدان دریایی کارائیب دیگر و باز هم حضور جانی دپ به عناون نقش اصلی، با این اوصاف چه چیزی به جز فروش بالا از این فیلم انتظار می رود.

Pirates of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Pirates of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales

۶ – فیلم Justice League

باکس آفیس تخمینی: ۹۵۰ میلیون دلار؛ یک پروژه ی پر زرق و برق دیگر از DC با حضور ابرقهرمانای چون Batman و Aquaman و Wonder Woman و The Flash، وقتی فیلم Batman V Superman: Dawn Of Justice توانست ۸۷۳ میلیون دلار فروش داشته باشد پس از Justice League نیز انتظار فروش بالایی می رود.

Justice League
Justice League

۵ – فیلم Transformers: The Last Knight

باکس آفیس تخمینی: ۱ میلیارد دلار؛ فیلم Transformers: Age of Extinction توانست ۱.۰۹ میلیارد دلار فروش داشته باشد، در The Last Knight ما شاهد حضور دوباره ی مارک والبرگ و مایکل بی و البته آنتونی هاپکینز خواهیم بود. تمام این عوامل می تواند موفقیت این فیلم را تضمین کند.

Transformers: The Last Knight
Transformers: The Last Knight

۴ – فیلم Guardians Of The Galaxy 2

باکس آفیس تخمینی: ۱.۱ میلیارد دلار؛ نسخه ی اول این فیلم توانست فروش خیره کننده ی ۷۷۳ میلیون دلار را به خود اختصاص دهد و به نظر می رسد شماره ی دوم این فیلم بتواند بالاتر از شماره ی یک آن فروش داشته باشد.

Guardians Of The Galaxy 2
Guardians Of The Galaxy 2

۳ – فیلم Fast & Furious 8

باکس آفیس تخمینی: ۱.۵۲ میلیارد دلار؛ فیلم Fast & Furious 7 به عنوان ششمین فیلم پر فروش تاریخ شناخته شد. به نظر می رسد که عوض شدن کارگردان های فیلم تاثیری بر باکس آفیس نداشته باشد و طبق معمول همه آماده ی فروش فضایی این فیلم هستند.

Fast & Furious 8
Fast & Furious 8

۲ – فیلم Spider-Man Homecoming

باکس آفیس تخمینی: ۱.۶ میلیارد دلار؛ همه منتظرند تا دوباره اسپایدی را در یک فیلم انفرادی ببینند و باید دید این فیلم می تواند جواب انتظار مخاطبان را بدهد یا خیر.

Spider-Man Homecoming
Spider-Man Homecoming

۱ – فیلم Star Wars: Episode VIII

باکس آفیس تخمینی: ۲ میلیارد دلار؛ بر کسی پوشیده نیست که فیلم جنگ ستارگان با فروش بسیار زیاد خود همواره یک شک به جدول باکس آفیس وارد می کند و کاملا منطقی است که این روال برای Star Wars: Episode VIII نیز تکرار شود.

Star Wars: Episode VIII
Star Wars: Episode VIII

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *