بیاتومگ – اولین تریلر فیلم Alien: Covenant 2017 منتشر شد، که به همان اندازه که خیره کننده می باشد، ترسناک نیز هست. منظره ای زیبا از سیاره ای که ما می دانیم پر از مخلوقاتی است که می خواهند ما را بکشند.

فیلم Alien: Covenant 2017 به ما خدمه ای کاملا جدیدی را معرفی می کند که به سیاره ای عجیب و غریب وارد می شوند و باید از هوش و ذکاوت خود استفاده کنند تا فرار کنند.

آیا من اینطور فکر می کنم یا فیلم Alien: Covenant 2017 خیلی ترسناک تر باشد؟ اما قطعا یک چیز خوب بازگشت ریدلی اسکات (Ridley Scott) به فیلم می باشد.

ریدلی اسکات با فیلم Alien: Covenant 2017 به دنیایی که خلق کرده بود، بازگشت، فیلم فصل تازه ای از داستان های پیشگامانه ی Alien می باشد.

فیلم Alien: Covenant 2017 داستانی را روایت می کند که در محدوده ی یک سیاره در دوردست های کهکشان، خدمه ی سفینه ی colony با هم پیمان می بندند که آنچه که فکر می کنند بهشت ناشناخته است را کشف کنند، اما در حقیقت این جهانی خطرناک و تاریک است، که تنها ساکن آن، دیوید مصنوعی (مایکل فازبندر) می باشد.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم Alien: Covenant 2017 بازی کرده اند کاترین واترسون در نقش کاپیتان سفینه، همراه با دنی مک براید،دیمیان بیچر، بیلی کرودوپ می باشند.

فیلم Alien: Covenant در ۱۹ می ۲۰۱۷ اکران می شود.

در زیر می توانید تریلر فیلم  Alien: Covenant 2017 را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم تریلر با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *