بیاتومگ – همانطور که به پایان سال ۲۰۱۶ نزدیک می شویم، پیش بینی برای فیلم های سال بعد و حتی سال بعدش زیاد شده است، در این میان صداهای جذاب تری از پروژه ی جدید لارس فون تریر ( Lars von Trier) با بازی مت دیلون (Matt Dillon) به نام خانه ای که جک ساخت (The House That Jack Built 2018) شنیده می شود.

تولید فیلم در سال آینده شروع خواهد شد، هنوز بازیگران دیگر فیلم اعلام نشده اند، اما الان می توانیم پوستر تازه ی فیلم را ببینیم. نام فیلم به گونه ای بر روی پوستر می باشد که شبیه خانه است.

داستان به مرکزیت یک قاتل سریالی در واشنگتن سال ۱۹۷۰ می باشد که مت دیلون نقش آن را بازی می کند، در آن دوران قتل های سریالی بسیار محبوب به نظر می رسیده است. فیلم، جک را دنبال می کند که با قتل های سریالی قصد دارد به اثر نهایی خود برسد، که به این معنی است که او و هانیبال لکتر احتمالا دوست هستند، یا دشمنان عزیز چون هانیبال هیچ دوستی ندارد.

در سال ۱۹۷۰ آمریکا، با دنبال کردن جک بسیار باهوش در زندگی ۱۲ سالگی اش به قتلی بر می خوریم که او را به یک قاتل سریالی تبدیل کرده است. ما داستان را از دیدگاه جک دنبال می کنیم، طوری که او ادعا می کند هر قتلش یک اثر هنری است. همانطور که مداخلات پلیس نزدیک و نزدیک تر می شود، او خطرات بیشتری را می پذیرد تا غایی ترین اثر را ایجاد کند. همچنین ما توصیفات جک از وضعیت شخصی، مشکلات و افکارش را از طریق مکالمه ای محدود با ورج (Verge) ناشناخته که یک مخلوط از سفسطه همراه با ترحم به خود کودکانه و توضیحات روانشناسی است، تجربه می کنیم.

فیلم The House That Jack Built داستانی تاریک و شیطانی است که هنوز با داستان های فکاهی و فلسفه ی طنز آمیز همراه است.

مت دیلون در نقش جک و برونو گانس (Bruno Ganz) در نقش ورج می باشند و هنوز از دیگر بازیگران اطلاعی در دست نیست. همچنین تاریخ دقیق اکران فیلم معلوم نیست، اما احتمالا در میانه های سال ۲۰۱۸ باشد.

در زیر می توانید پوستر فیلم House That Jack Built 2018 را مشاهده کنید:

پوستر فیلم House That Jack Built 2018
پوستر فیلم House That Jack Built 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *