بیاتومگ – قرار داد تمام ستارگان سری فیلم X-Men بعد از فیلم X-Men: Apocalypse 2016 در اوایل همین سال به پایان رسید. بعضی از بازیگران این سری فیلم مثل جیمز مکواووی (James McAvoy) تمایل بیشتری نسبت به برخی دیگر مثل جنیفر لاورنس (Jennifer Lawrence) برای بازگشت به فیلم دارند پس معلوم نیست کدام کاراکترها در فیلم X-Men بعدی حضور داشته باشند. صحبت هایی از حضور بازیگران جوان در نسخه ی بعدی این سری فیلم شده است، اما هیچ چیز تا شروع تولید معلوم نخواهد شد.

طی کنفرانسی که برای فیلم Assassin’s Creed 2016 برگزار شده بود، از مایکل فازبندر در مورد بازگشت دوباره اش در نقش مگنتو (Magneto) سوال شده بود، ولی به نظر نمی رسید که FOX او را دوباره برای این سری فیلم انتخاب کند. مایکل گفت: اگر بخواهم رو راست باشم، واقعا چیزی در این مورد نمی دانم. او در ادامه اشاره کرد، من نمی توانم هیچ تصمیمی بگیرم چون هیچ ایده ای از اتفاقاتی که در نسخه ی بعدی این سری فیلم قرار است رخ دهد، ندارم. این خبر زیاد خوبی نیست اما باید منتظر بود و دید استودیو دوباره به سراغ مایکل خواهد رفت یا خیر.

اگرچه هنوز موفقیت و یا شکست فیلم Assassin’s Creed از لحاظ مالی و از نظر منتقدان بصورت قطعی مشخص نشده است ولی شاید فازبندر بتواند با بازگشت در نقش مگنتو دوباره حضوری درخشان در سری فیلم X-Men داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *