بیاتومگ – اولین تریلر فصل ۱۰ سریال  Doctor Who برای پخش در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. تریلر تازه نشانه هایی از بازگشت چند تا از کاراکترهایی که مورد پسند طرفداران است دارد که شامل ناردول با بازی مت لوکاس (Matt Lucas) می باشد. ما هنوز تاریخ دقیق پخش فصل ۱۰ را نمی دانیم، اما احتمالا در بهار فصل ۱۰ سریال Doctor Who پخش خواهد شد.

همچنین علاوه بر احتمال بازگشت میشل گومز در نقش میسی (Michelle Gomez)، فصل ۱۰ سریال Doctor Who با بازی استفانی هایم (Stephanie Hyam) ستاره ی سریال Jekyll & Hyde star در نقشی کوچک همراه خواهد بود.

همچنین پرل مکی ( Pearl Mackie) به عنوان همراه جدید بیل به سریال پیوسته است، در حالی که پیتر کاپالدی اشاره کرده بود که ممکن است که جنا کولمن (Jenna Coleman) در چندین فرم در نقش کلارا باشد.

جنا کولمن به طور رسمی برای بازگشت به فصل ۱۰ سریال Doctor Who قرارداد امضا کرده است. با خروج نویسنده استیون موفات (Steven Moffat) بعد از فصل ۱۰، کریس چینبال ( Chris Chibnall) به عنوان سر نویسنده و تهیه کننده ی اجرایی، جایگزین او خواهد شد.

اطلاعات بیشتری در آینده در مورد سریال Doctor Who به دست ما خواهد رسید اما قبل از آن تریلر بازگشت دکتر هو را در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم تریلر با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *