بیاتومگ – تصویر تازه ای از فیلم Mummy 2017 منتشر شده است که تام کروز و راسل کرو در مقابل یکدیگر هستند و نگاهی خاص به هم دارند.

عکس جدید را در زیر می توانید مشاهده کنید:

تام کروز  و راسل کرو - The Mummy 2017
تام کروز و راسل کرو – The Mummy 2017

تصویر بالا از فیلم در حال ساخت Mummy 2017 محصول کمپانی Universal می باشد، برای بسیاری از خوانندگان کاراکتری که راسل کرو بازی می کند بسیاری آشنا خواهد بود.

تام کروز مردی سرسخت به نام نیک مورتون را به تصویر می کشد که خواب ارواح مصر را به هم ریخته است. اما کرو به عنوان یک مرد خوشتیپ نشان می دهد که یک شجرمانه ی طولانی در پس زمینه دارد.

کرو قرار داد را برای به تصویر کشیدن دکتر هنری جکیل امضا کرده است. دکتر هنری جکیل چهره ای است که ما نمی خواهیم در آخرین قسمت از مومیایی ببینیم. دکتر جکیل همراه با خشونت، بی ثباتی و همزاد شیمیایی اش، دکتر هاید می آید . با Mummy 2017 که به عنوان اولین خط از فیلم های هیولایی مرتبط کمپانی Universal است، پس بیننده ها می توانند انتظار نگاهی اجمالی به سمت وحشی کاراکتر کرو را داشته باشند.

همچنین کارگردان فیلم، الکس کورتزمن در رابطه با فیلم بیان می کند:

منشا داستان در دو جبهه ی مختلف رخ می دهد، من نمی خواهم چیز بیشتری در این مورد بگویم.

با خیالی راحت، شاهزاده ای باستانی در زیر مقبره ای در بیابانی بی رحم مدفون شده است. در ادامه ی فیلم The Mummy 2017، با سرنوشتی که به ناحق از شاهزاده ی باستانی گرفته شده است، او در زمان حال بیدار می شود و با خودش شرارتی هزار ساله و وحشتی که انسان را به مبارزه می طلبد، به همراه می آورد. از ماسه های روان در شرق میانه، از طریق راه های مخفی در زیر شهر مدرن و امروزی لندن، مومیایی یک شگفتی فوق العاده، تعادلی از تعجب و لرزش از دنیایی تازه از خدایان و هیولاها به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *