بیاتومگ – تصویر جدیدی از پنی وایسِ دلقک با بازی بیل شارسگارد ( Bill Skarsgård)، در فیلم جدید It 2017 به نویسندگی استفان کینگ منتشر شده است. کارگردان فیلم اندرس ماسکیتی (Andrés Muschietti) در مورد It می گوید، این فیلم به هیچ وجه مخفیانه و سایه وار نخواهد بود:

پنی وایس کاملا واضح و آشکار است، او در مرکز و جلوی تمام اتفاق ها قرار خواهد داشت و خودش را کاملا نشان خواهد داد. او یک حقیقت واضح است، پس در تمام طول فیلم فرد عجیب و غریبی خواهد بود. او می تواند برای هر کسی یک تهدید جدی و خطرناک محسوب شود.

فیلم It علاوه بر بیل شاسگارد، شامل ستارگان دیگری چون جیدن لیبرهر (Jaeden Lieberher)، وین فولهارد (Finn Wolfhard)، جک دیلن گریزر (Jack Dylan Grazer)، وایت اولف ( Wyatt Oleff)، چوزن جاکوبس (Chosen Jacobs)، جرمی و رِی تیلور می باشد.

این فیلم در مورد ۱۰ نوجوان تحت گروهی به نام Losers Club می باشد که یک موجود به نام It را شکست داده بودند، سالها بعد این موجود دوباره برمی گردد و اعضای این گروه همه بزرگ شده اند. آنها دوباره برای شکست دادن این موجود دورهم جمع می شوند در حالی که هیچ چیزی در مورد اولین نبردشان با او در خاطر ندارند.

اکران فیلم It برای ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

It
It

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *