بیاتومگ سریال Agents of S.H.I.E.L.D قماری بزرگی انجام داد تا روح سوار را به سریال بیاورد. قسمت آخر پخش شده ی سریال در زمستان، به گفته ی تهیه کننده ی اجرایی، جفری بل از ملاحظات مالی به دور بوده است. 

فرصتی پیش آمد تا با بل مصاحبه کنند و از او درباره ی بارگشت نیمه ی دوم فصل سریال Agents of S.H.I.E.L.D در ۱۰ ژانویه و همچنین خروج گابریل لونا (Gabriel Luna) از نقش رابی ریس از سریال سوال کنند.

بل اذعان کرد که ملاحظات مالی مربوط به روح سوار در سراسر فصل ادامه داشته است، در صورتی که دیگر بازیگران نقش های ساده ای را بازی می کنند که هزینه ی زیادی ندارد. همچنین شانس ارائه ی یک طعم جدید نیز وجود داشت. او بیان کرد:

روح سوار برای ۲۲ قسمت در سریال حضور داشت، همچنین علاوه بر آن دیگر چیزهایی که ما در سریال به آن اهمیت می دهیم نیز بودند. قطعا این طعم جدیدی برای مدت طولانی بوده است، اما همچنان داستان را برای بازگشت او باز گذاشتیم.

تهیه کننده ی اجرایی جان ویدن همچنین اشاره کرد که چیزی هست که ما تمایل داریم به آن برسیم و الان این توانایی را داریم که آن را انجام دهیم بدون آنکه خواسته باشیم تشریفات خاصی را به کار بگیریم.

در بازگشت سریال Agents of S.H.I.E.L.D در ۱۰ ژانویه خواهیم دید که آیا دوباره روح سوار بازخواهد گشت، یا بلاخره می تواند سریال خود را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *