بیاتومگ – در فوریه ۲۰۱۷ سریالی تازه و کمدی Crashing از HBO پخش خواهد شد که تازه ترین کار کمدین پیت هولمز (Pete Holmes) می باشد. این سریال از سختی ها و مشکلات زندگی پیت الهام گرفته شده است. سریال Crashing داستان جوانی را دنبال می کند که از همسرش جدا شده است و با دوستان خود وقت می گذراند و سعی دارد که با آنچه که بر سر زندگی اش آمده است کنار بیاید.

حال تریلر سریال Crashing منتشر شده است که تقلاهای کمدین پیت هولمز برای بهتر بودن را نشان می دهد، کاراکتر پیت با فرهنگ پاپ شکاف زیادی دارد، درحالی که به چیزهای عجیب و غریب از آلبوم رپ ویل اسمیت اشاره می کند و باید با این حقیقت روبه رو شود که بی خانمان شده است.

بسیاری از اتفاقاتی که در سریال رخ می دهد در واقع الهامی از تجربه های شخصی پیت هولمز می باشد. هولمز ذکر کرده است که دوست شخصی اش و کمدین معروف جان مولانی (John Mulaney) در کمک به او برای عبور از بحران زندگی اش عنصر کلیدی بوده است، پس می توان امید داشت که جان مولانی را نیز در سریال ببینیم.

با این حال، سریال Crashing با بازی آرتی لنگ (Artie Lang)، لارن لپکوس (Lauren Lapkus) و تی.جی میلر (T.J. Miller) خواهد بود. در تریلر حضور کوتاهی از سارا سیلورمن (Sarah Silverman) و همچنین چند کمدین برجسته اما کمتر شناخته شده همانند هنری زبرووسکی (Henry Zebrowski) وجود دارد. واقعا سریال شگفت انگیزی خواهد بود که کمدین پیت هولمز زندگی و طلاق خود را به شوخی بگیرد. 

سریال Crashing در ۱۹ فوریه از HBO پخش خواهد شد.

تریلر سریال کمدی Crashing

 

دانلود مستقیم تریلر با کیفیلت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *