بیاتومگ – فیلم ردیلی اسکات (Ridley Scott) به نام Alien Covenant و انیمیشن جدید سونی به نام The Emoji Movie از دو دنیای متفاوت هستند و در ۲۰۱۷ اکران می شوند، ولی الان علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده اند. 

فیلم Alien Covenant دنباله ی فیلم Prometheus 2012 و پیش درآمدی بر فیلم کلاسیک علمی تخیلی Alien می باشد، در مقابل آن، انیمیشن The Emoji Movie می باشد که بر اساس شکلک و نگاشتهای دیجیتال که ایموجی نامیده می شوند، ساخته شده است.

فیلم Prometheus 2012
فیلم Prometheus 2012

تریلر یا تیزر هر دو در روزهای نزدیک به کریسمس منتشر شد که علاقه مندی به این دو فیلم را تقویت کرد. تریلر فیلم Alien Covenant، بازگشت احشام ترسناک را نوید می دهد که با موجودات عجیب و غریب بیننده ها را خشنود می کند. تریلر انیمیشن The Emoji Movie نیز از یک شکلک برای اطلاع رسانی از تاریخ اکران استفاده می کند. با این حال، هر دو فیلم یکی از مورد بحث ترین فیلم ها در دنیای مجازی هستند.

سه فیلم دیگر که جزو ۵ فیلم برتر مورد بحث در شبکه های مجازی بوده اند، فیلم The Mummy 2017 که تصویر تازه ای از راسل کرو به عنوان دکتر جکیل منتشر کرده است و فیلم Blade Runner 2049 که دنباله ی فیلم قبلی می باشد و فیلم Hidden Figures که بر اساس داستان واقعی می باشد، هستند.

در حالی که بازخورد نسبت به فیلم Alien Covenant چه از طرف منتقدان و چه هواداران خوب بوده است، اما فیلم The Emoji Movie به نظر برای دوستداران فیلم زیاد جالب نیست. با این حال، تیرز تریلر ممکن است که گمراه کننده باشد، اگرچه، این بحث ها و قیل و قال ها تضمینی برای موفقیت فیلم نیست. 

خیلی از طرفداران برای فیلم Prometheus هیجان زده بودند، اما بعد از اکران فیلم احساس خوبی نداشتند، آیا فیلم Alien Covenant خواهد توانست هواداران را دوباره جذب کند و مخالفان را مجبور به تحسین کند. در مقابل فیلم The Emoji Movie نیز می تواند بیننده ها را شگفت زده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *