بیاتومگ – شبکه FX و سریال Taboo تام هاردی نیاز به تریلر و تیزهای کاملی دارد تا بتواند مفهوم کلی را به مخاطبان معرفی کند، هر چند که در اولین کلیپ اختصاصی، در این سریال چیزی به نام احساس دیده نمی شود. هاردی در این سریال بسیار خوب به نظر می رسد. به نظر می رسد که پخش اولین مینی سریال ریدلی اسکات در ژانویه ۲۰۱۷ باشد.

این سریال قرار است در ۷ ژانویه در شبکه های انگلیس و سه روز دیرتر یعنی ۱۰ ژانویه در FX پخش شود. این کلیپ جدید نشان دهنده ی هاردی در نقش جیمز کزیا دلینی می باشد که سعی دارد بعضی میراث پدرش را دوباره زنده کند. سریال تابو ریشه در ایده های بین هاردی و پدرش دارد، در این سریال بازیگران دیگری چون ستاره ی سریال House of Cards، مایکل کلی و ستارگان سریال Game of Thrones، جونتاتان پرایس و اونا چاپلین حضور دارند و علاوه بر این بازیگران می توان به تام هلندر، استفان گراهام، مارک گیتسیس، فرانکا پوتنته و دیوید هیمن اشاره کرد. خلاصه ی داستان سریال از این قرار است که:

در سال ۱۸۱۴، سریال Taboo در مورد جیمز کزیا دلینی است. مردی که تا آخر دنیا روی این زمین حضور داشته و این بار بصورت کاملا تغییر کرده بر می گردد. تصور می شد که او مدت طولانی است که مرده است. او از آفریقا به خانه اش لندن برمی گردد و سعی دارد تا دوباره امپراطوری پدرش در کشتی رانی را احیا کند و یک زندگی جدید برای خودش بسازد. اما میراث پدر او واقعا بدون دردسر نیست، دشمنان در هر گوشه برای او کمین کرده اند و جیمز باید بسیار هوشیار باشد تا دستور مرگ او صادر نشود. توطئه، قتل، خیانت، عشق و خانواده مسائلی هستند که جیمز را در فیلم محاصره کرده اند.

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

یک دیدگاه

  1. وحید

    ۱۴ دی, ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۹

    تو فیلمی که تام هاردی بازی کنه
    مهم نیس داستانش چیه باید نگاه کرد !

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *