بیاتومگ – بعد از موفقیت هایی که بازی های ویدئویی Assassin's Creed داشتند به نظر می رسد این بازی ها به گونه ای طلسم شده اند و ممکن است حتی روی فیلم برگرفته شده از این بازیهای ویدئویی نیز تاثیر داشته باشد. مایکل فازبندر ستاره ی فیلم Assassin's Creed اشاره کرده است که هیچ ایده ای از وجود طلسم ندارد و اصلا از بابت این مسئله نگران نیست.

در طی مصاحبه ای که با مایکل فازبندر شد، او تاکید کرد که من ایده ای در مورد وجود طلسم ندارم، اما شما می توانید یک داستان خوب بسازید و آن را در قالب یک تجربه ی سینمایی ارائه کنید بعد از آن دیگر طلسمی در کار نخواهد بود. بخاطر اعتباری که داستان بازی ها داشتند و همگی موفق بودند، توقعات از فیلم بالا می رود و مایکل نیز در مقابل پاسخ داده که این طلسم بازیهای ویدئویی باعث پریشانی او نخواهد شد.

مایکل افزود:

این دو نبرد ایدئولوژی برای حفظ آینده ی بشریت خواهد بود و آوردن آن در قالب سینما بسیار عالی می باشد.

فیلم های سینمایی اکثرا نمی توانند یک بازسازی موفق از بازی های ویدئویی انجام دهند و اکثرا با شکست مواجه شده اند مثل فیلم های Warcraft و Hitman حتی شاید در آینده فیلم Tomb Raider نیز به جمع این ناکامان اضافه شود. مایکل فازبندر مطمئنا یک گیمر حرفه ای نیست اما امیدوار است این بازسازی یک داستان خوب و قابل قبول برای تمام مخاطبان باشد.

نقد و بررسی فیلم Assassin's Creed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *