بیاتومگ – سریال وایکینگ محصول شبکه History با پخش کردن کاراکترهای اصلی و جابجایی های تاریخی یکی از بهترین سریال های در حال پخش می باشد. با این حال در قسمت پانزدهم از فصل ۴ سریال که به تازگی و با نام All His Angels پخش شد، شاهد مرگ یکی از بهترین ستاره های سریال بودیم، هر چند که سازندگان و عوامل فیلم توضیح می دهند که قرار بوده است، این اتفاق در فصل اول رخ دهد.

وایکینگ ها همواره با خطرها و حوادث روبرو می شوند و اگر شما فکر می کردید که رگنار (تراویس فیمل) همواره از مرگ نجات پیدا خواهد کرد، در این قسمت از سریال یک شوک بزرگ به شما وارد شده است. نه تنها رگنار به سمت مرگ رفت بلکه بر اساس روایت های تاریخ او به دست شاه اِیلا که او را محکوم به مردن در گودالی از مار کرده بود، کشته شد.

در پی مرگ نقش اصلی ۴ فصل این سریال، سازنده ی سریال وایکینگ اشاره کرده است که آنها در نظر داشتند مرگ رگنار در همان فصل اول رخ دهد. مایکل هرست می گوید:

وقتی من این سریال را نوشتم، پیش بینی شده بود که این اتفاق در اواخر فصل اول بیفتد. وقتی تراویس فیمل برای اولین بار به ما پیوست، زمان فیلم برداری بسیار نزدیک بود و ما دو فیلم نامه به او دادیم که مشخص شده بود او در قسمت ۱۰ فصل اول کشته خواهد شد. اما بدیهی است که بعد از شروع کار و گذشتن مدت زمانی بعضی مسائل تغییر می کند و از طرفی برای من حفظ جنبه ی تاریخی سریال نیز بسیار مهم است، پس باید رگنار در یک زمان مناسب از فیلم حذف شود.

در مصاحبه های جداگانه ای که فیمل و هرست داشته اند، در مورد این اتفاق اینگونه اظهار نظر کرده اند.

تراویس:

بله، برگشتی برای من در کار نخواهد بود. من فکر می کنم بازگشت من زیاد جالب نخواهد بود و حس خاصی نیز با خود به همراه ندارد. کاراکتر من یک فرد بی خدا بود پس من بصورت روح یا تصویری از چنین چیزهایی بر نخواهم گشت. در این مواقع، شما باید خیلی مذهبی باشید تا مردم به شما باور داشته باشند.

هرست:

اما بخاطر اینکه او در صحنه حضور قدرتمندی داشت، مردم می توانند در رویاهایشان رگنار را مجسم کنند. به نظر من معلوم نیست که کدام یک از کاراکترهای اصلی مثل فولکی (گوستاف شارسگارد)، لاگرتا (کاترین وینیک) و رولو (کلایو استاندن) تا انتها حضور خواهند داشت یا بطور ناگهانی از بین خواهند رفت.

نقد و بررسی قسمت ۱۵ فصل ۴ سریال Vikings 

۹ دیدگاه ها

 1. مسعود

  ۲۸ بهمن, ۱۳۹۶ در ۰۵:۱۶

  درسته خواستید فیلم تغییر بدید ولی رگنار خیلی با خفت مرد فکر کنم با این کاره نویسنده وگارگردان ۸۰ درصد از طرفداران این فیلم رو ازدست دادن رگنار مرد خیلی از بازیگرای نقش اصلی فیلم حذف شدن یه نقش معمولی تو فیلم گرفتن نه نه نه اصلا این فیلم باب دل مخاطبا درست نشده

  پاسخ دادن

 2. امیر

  ۲۶ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۶

  خراب کردن سریال رو
  ادم عاقل میای شخصیت اصلی فیلم رو میکشی؟؟؟
  خوب بود مختار هم تو مختار نامه اولاش میمرد؟؟؟
  تاریخ؟؟؟الان به تاریخ مثلا نگاه کردید؟
  باو بگیرید فیام رو جذاب کنید
  کی تاریخ میخاد

  پاسخ دادن

  • امیر

   ۲۶ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸

   حالا کی میخاد بیاد سریال رو جذاب کنه؟؟؟
   حتما شخصیت اودین😂😂😂
   با اون پسر فلجش😒😒😒
   کارگردان
   نویسنده
   تهیه کننده
   مدیر شبکه هیستوری
   افتابه کنار دسشوییه

   پاسخ دادن

 3. محمد

  ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۶:۵۹

  ای دهنشون سرویس اخه خدا خیرت بده ادم میاد شخصیت اصلی فیلم رو حذف میکنه اونم به این زودی!ابروی هرچی سریال رو بردین.سریال ومپایر که دیگه جزو برترین ها بود وقتی استیفن مرد خیلی از مخاطبینش رو از دست داد باید تجربه گرفت

  پاسخ دادن

 4. میترا

  ۵ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۶:۲۶

  سلام من بعد از اینکه دیدم راگنار مرد دیگه ادامه ندادم واسه دیدنش . خیلیم گریه کردم . اصلا دلم نمیخواد ادامه شو ببینم چون هر اتفاقی بیفته برام مهم نیس وقتی راگنار نباشه😪

  پاسخ دادن

 5. Emad

  ۵ آذر, ۱۳۹۶ در ۰۱:۲۵

  بدون رگنار سریال ارزشی نداره واقعا برای کارگردان متاسفم .
  سریال به این خوبی مرگ رگنار خرابش کرد اگ میخواستند در فصل اول او رو حذف کنند چرا دیگه ادامه دادند اگ فصل پنجم خبری از رگنار نباشد هیچ کسی سریال رو استقبال نمیکنه چرت میشه

  پاسخ دادن

 6. MAMAD

  ۱۷ دی, ۱۳۹۵ در ۰۵:۳۰

  خدا بیامرزدش
  ادم باحالی بود

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *