بیاتومگ – سریال وایکینگ محصول شبکه History با پخش کردن کاراکترهای اصلی و جابجایی های تاریخی یکی از بهترین سریال های در حال پخش می باشد. با این حال در قسمت پانزدهم از فصل ۴ سریال که به تازگی و با نام All His Angels پخش شد، شاهد مرگ یکی از بهترین ستاره های سریال بودیم، هر چند که سازندگان و عوامل فیلم توضیح می دهند که قرار بوده است، این اتفاق در فصل اول رخ دهد.

وایکینگ ها همواره با خطرها و حوادث روبرو می شوند و اگر شما فکر می کردید که رگنار (تراویس فیمل) همواره از مرگ نجات پیدا خواهد کرد، در این قسمت از سریال یک شوک بزرگ به شما وارد شده است. نه تنها رگنار به سمت مرگ رفت بلکه بر اساس روایت های تاریخ او به دست شاه اِیلا که او را محکوم به مردن در گودالی از مار کرده بود، کشته شد.

در پی مرگ نقش اصلی ۴ فصل این سریال، سازنده ی سریال وایکینگ اشاره کرده است که آنها در نظر داشتند مرگ رگنار در همان فصل اول رخ دهد. مایکل هرست می گوید:

وقتی من این سریال را نوشتم، پیش بینی شده بود که این اتفاق در اواخر فصل اول بیفتد. وقتی تراویس فیمل برای اولین بار به ما پیوست، زمان فیلم برداری بسیار نزدیک بود و ما دو فیلم نامه به او دادیم که مشخص شده بود او در قسمت ۱۰ فصل اول کشته خواهد شد. اما بدیهی است که بعد از شروع کار و گذشتن مدت زمانی بعضی مسائل تغییر می کند و از طرفی برای من حفظ جنبه ی تاریخی سریال نیز بسیار مهم است، پس باید رگنار در یک زمان مناسب از فیلم حذف شود.

در مصاحبه های جداگانه ای که فیمل و هرست داشته اند، در مورد این اتفاق اینگونه اظهار نظر کرده اند.

تراویس:

بله، برگشتی برای من در کار نخواهد بود. من فکر می کنم بازگشت من زیاد جالب نخواهد بود و حس خاصی نیز با خود به همراه ندارد. کاراکتر من یک فرد بی خدا بود پس من بصورت روح یا تصویری از چنین چیزهایی بر نخواهم گشت. در این مواقع، شما باید خیلی مذهبی باشید تا مردم به شما باور داشته باشند.

هرست:

اما بخاطر اینکه او در صحنه حضور قدرتمندی داشت، مردم می توانند در رویاهایشان رگنار را مجسم کنند. به نظر من معلوم نیست که کدام یک از کاراکترهای اصلی مثل فولکی (گوستاف شارسگارد)، لاگرتا (کاترین وینیک) و رولو (کلایو استاندن) تا انتها حضور خواهند داشت یا بطور ناگهانی از بین خواهند رفت.

نقد و بررسی قسمت ۱۵ فصل ۴ سریال Vikings 

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه در "مرگ رگنار قرار بود در فصل اول سریال Vikings اتفاق بیفتد"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
wpDiscuz