بیاتومگ – فیلم Assassin’s Creed کار خود را به عنوان یک پروژه ی امیدوار کننده شروع کرد. تیم این فیلم شامل افراد خلاق و با تجربه ای چون مایکل فازبندر، ماریون کوتیلارد و جاستین کورزل به عنوان کارگردان می باشد. این تیم با استعداد که با سرمایه گذاری استودیوی یوبیسافت حمایت می شوند، می توانستند به موفقیت این فیلم کمک کنند. این فیلم هنوز می تواند یکی از بزرگترین عنوان های سال باشد.

بر اساس بازیهای ویدئویی یوبیسافت، این فیلم داستان کالوم لینچ را بیان می کند. فردی که در پروژه ی انیموس قرار می گیرد و از این طریق می تواند خاطرات جد خود اگیلار که یک قاتل جزو گروه Assassin ها در قرن ۱۵ میلادی بوده است را مجسم کند. مفهوم کلی برای محتوای سینمایی عالی به نظر می رسد و در نگاه اول به نظر می رسد برای مخاطبان نیز همین گونه باشد. با این حال نتیجه مالی این فیلم نشان دهنده ی حرکت آن به سمت شکست می باشد.

طبق گزارشات THR فیلم Assassin’s Creed تا الان ۱۰۰-۷۵ میلیون دلار سرمایه از دست داده است. این فیلم در ۴ روز اول توانست فقط ۱۴.۹ میلیون دلار فروش داشته باشد و این رقم در ۶ روز فقط به ۲۲.۴ میلیون دلار رسید. با توجه به بودجه ی سنگین ۱۲۵ میلیون دلاری به نظر نمی رسد که این فیلم آینده ی چندان روشنی داشته باشد. بر اساس همین گزارش Assassin’s Creed به جمع شکست خورده های باکس آفیس پیوست. فیلم هایی چون The BFG استیون اسپیبرگ، مبلغی بین ۱۰۰-۹۰ میلیون دلار هدر رفت سرمایه داشت. فیلم Allied روبرت زمکیس نیز ۹۰-۷۵ میلیون دلار ضرر نصیب کمپانی Paramount کرد. این شکست برای فیلم Ben-Hur نیز با مبلغ ۱۲۵ میلیون دلار اتفاق افتاد.

با این حال فیلم Assassin’s Creed هنوز به طور کامل اکران نشده است و عوامل این فیلم امیدوارند از این شکست فرار کنند. اما در طرف دیگر از همان ابتدا کمپانی یوبیسافت از این فیلم انتظار فروش و درآمد زایی زیادی نداشت. متاسفانه فیلم Assassin’s Creed در رقابت با جنگ ستارگان نتوانست چیزی برای ارائه داشته باشد و از طرفی این فیلم عنوان مورد علاقه مخاطبان و منتقدان نیز نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *