بیاتومگ – بنا به صحبت های تولید کنندگان سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، یکی از دلایلی که سبب کاهش تعداد قسمت های فصل ۷ سریال شده است این است که سطح تولید دیگر نمی تواند قسمت های بیشتری را پوشش دهد. حال ستاره ی سریال آین گلن (Iain Glen) که نقش جورا مورمونت را بازی می کند، بیان کرده است که تولید فصل ۷ به اندازه ی یک فصل کامل زمان می برد.

در مصاحبه ای که با آین گلن انجام شده است، از او در مورد نظر تهیه کنندگان در مورد مدت زمانی که این دو فصل طول خواهد کشید پرسیده شد و او پاسخ داد:

با توجه به صحبت های صورت گرفته به نظر می رسد که آنها قصد دارند که امسال ۷ قسمت و سال آینده ۶ قسمت بسازند. تا آنجا که من متوجه شده ام، تنها ۱۵ ساعت از سریال باقی مانده است، اما این ممکن است که تغییر کند.

به نظر اندازه ی هر قسمت مساوی خواهد بود، این جهان ساخته شده در حال فوق العاده تر شدن می باشد. حال به دلایلی آنها تصمیم گرفتند که به جای ۱۰ قسمت، ۷ قسمت بسازند.

البته نگرانی هایی در مورد شخصیت گلن می باشد و به نظر جورا مورمونت به پایان خود می رسد، اما گلن از تایید اینکه در فصل ۷ نجات می یابد خودداری کرد. او اضافه نمود:

من در مورد اینکه دارم آخرین بازی خود در سریال را انجام می دهم بی اطلاع هستم. شخصیت من یک فرد کلیدی است، اما قطعا کمتر از ده شخصیت اصلی که در هر قسمت دیده می شوند، کلیدی است. 

قسمتی از فیلمبرداری سریال Game of Thrones مشخصا در ایسلند انجام خواهد شد. ستاره ی فیلم هری پاتر، جیم برودبنت (Jim Broadbent) نقش مهم خود در سریال Game of Thrones را تایید کرده است، برای اطلاعات بیشتر در مورد سریال باید بیشتر صبر کنیم، آیا گسترش تولید به صبر کردن می ارزد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *