بیاتومگ – با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفتیم که لیستی از فیلم های سال ۲۰۱۶ که بیشترین دانلود غیرمجاز را در سایت های تورنت داشته اند، جمع آوری کنیم. قبلا نیز لیستی از ۱۰ سریال ۲۰۱۶ که بیشترین دانلود غیر مجاز را داشتند معرفی کردیم که سریال Game of Thrones برای ۵مین سال پیاپی در رده ی اول قرار داشت.

هر روزه مردم زیادی برای دانلود فیلم ابرقهرمانی و اکشن اقدام می کنند، بعد از بدست آوردن نتایج، فیلم Deadpool 2016 بیشترین دانلود غیر مجاز را داشته است. امسال به نظر یکی از سال هایی است که فیلم های ابرقهرمانی زیاد مورد توجه بودند و بیشترین دانلود ها را نیز داشتند، در رده های دوم و سوم این لیست که بیشترین دانلود غیرمجاز را داشتند فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice و فیلم Captain America Civil War قرار دارد.

جای تعجبی هم نداشت که انیمیشن Finding Dory در این لیست باشد، این انیمیشن بیشترین بلیط را در باکس آفیس آمریکا فروخته است و در باکس آفیس در رده ی اول می باشد و در باکس آفیس جهانی در رده ی دوم می باشد.

فیلمی که در این لیست استثنا می باشد و اصلا انتظار نمی رفت که در این لیست قرار گیرد، فیلم Independence Day: Resurgence می باشد که با عملکرد نه چندان خوبش در باکس آفیس و عدم جلب نظر مخاطبان و منتقدان فیلمی شکست خورده تلقی می شود.

لیست ۱۰ فیلم ۲۰۱۶ که بیشترین دانلود غیرمجاز داشتند

رتبهنام فیلمفروش جهانی (میلیون دلار)
۱Deadpool۷۸۳
۲ Batman v Superman: Dawn of Justice۸۶۸
۳Captain America Civil War۷۸۳
۴Star Wars The Force Awakens۷۸۳
۵X-Men Apocalypse۷۸۳
۶Warcraft۴۳۳
۷Independence Day: Resurgence۳۸۷
۸Suicide Squad۷۴۶
۹Finding Dory۱ میلیارد
۱۰The Revenant۵۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *