بیاتومگ – او یکی از کارگردان های با تجربه ی هالیوود است و در زمینه ی ساخت فیلم های پر فروش نیز موفق می باشد اما ریدلی اسکات قول داده است که هرگز به دنیای فیلم های اقتباسی از کتاب های کمیک، وارد نخواهد شد. اسکات اشاره کرده است که هیچ علاقه ی به ساخت فیلم های ابر قهرمانی ندارد و فقط دوست دارد فیلم های هوشمندانه بسازد. ردیلی اسکات می گوید:

فیلم های ابرقهرمانی موضوعی نیست که من بخواهم وارد آن بشوم و هرگز هم تمایل به ساخت و شرکت در چنین فیلم هایی ندارم. چندین بار برای این نوع کارها از من درخواست شده است اما من اعتقادی به این دنیای غیر واقعی و ضعیف کاراکترهای ابر قهرمانی ندارم.

 Blade Runner
Blade Runner

من در گذشته تجربه ی ساخت چنین فیلم هایی را داشتم، مثلا فیلم Blade Runner 1982، این فیلم یک اقتباس از کتاب کمیک است اما وقتی خوب در مورد آن فکر شود، معلوم می شود که این فیلم بجز یک داستان تاریک در یک دنیای غیر واقعی، چیز دیگری نیست. شما می توانید بتمن و سوپر من را در دنیا داشته باشید، اما من انتظار دارم یک داستان خوب را دارم که هیچ نقطه ی تضادی نداشته باشد.

سینما نباید فقط مارول و دی سی باشد و ریدلی اسکات فکر می کند که سینما به سمت بدی پیشروی می کند و او از آینده ی این پیشروی برای سینما نگران است.

Justice League
Justice League

اسکات همچنین اشاره کرده است:

من هنوز دوست دارم کارهای سینمایی انجام دهم و امیدوارم این فیلم ها و موضوعات ابر قهرمانانه روی کسانی که هدفشان ساخت فیلم های هوشمندانه است تاثیر نداشته باشد، حداقل امیدوارم که روی من تاثیر نگذارد.

فیلم بزرگ بعدی ریدلی اسکات فیلم Alien: Covenant می باشد که ششمین نسخه از این سری فیلم است و ادامه فیلم سال ۲۰۱۲، یعنی Prometheus می باشد. او همچنین در مینی سریال Taboo به عنوان تهیه کننده اجرایی، با بازی تام هاردی حضور دارد. پخش این سریال نیز از ۷ ژانویه ۲۰۱۷ شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *