بیاتومگ کوین کانستر (Kevin Costner) بیش ار ۳۰ سال است که در فیلم های وسترن پیش رو بود، از فیلم Silverado و Wyatt Earp ساخته ی لارنس کاسدان تا فیلم Dances With Wolves و The Postman و Open Range که ساخته ی خودش می باشد، که سرانجام به مینی سریال Hatfields & McCoys ختم شد.

حال او که در حال انجام مصاحبه برای فیلم Hidden Figures بوده است بیان کرده است که می خواهد دوباره به پشت زین برگردد، کوین کانستر بیان کرده است:

من فیلم وسترن دیگری دارم و در حال حاضر بر روی آن کار می کنم. این در مورد ۱۰ ساعت طولانی می باشد، چطور است؟ شاید سه ویژگی را از آن خارج کنم. پس ۱/۴ وجود دارد که واقعا حماسی است. من می توانم آن را سریال بسازم یا آن را هر شش ماهی ارائه کنم.

خوشخبتانه این فرصت دیگری برای کوین کانستر است تا دوباره کارگردانی کند، او در سال ۱۹۹۰ برای فیلم Dances With Wolves برنده ی بهترین فیلم و بهترین کارگردانی اسکار شد. او از سال ۲۰۰۳ محدوده ی مناسبی در پشت دوربین بدست نیاورده است.

کوین کانستر به عشقش به این ژانر اعتراف کرد و اضافه کرد:

این به زبان می آید، هر کسی دوست دارد که در یک فیلم وسترن تیراندازی ببیند، اما قدرت آنها هست که باعث تبدیل شدن به همه چیز می شود. هنوز چیزهای عجیب و غریبی وجود دارد که مردم در مورد آن صحبت می کنند.

باید منتظر ماند و دید که ۱۰ ساعت حماسی کوین کانستر به کجا ختم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *