بیاتومگ – این روزها برای مایکل فازبندر، روزهای شلوغی می باشد. فیلم Assassin’s Creed به تازگی اکران شده است، مایکل همچنین در فیلم های ۲۰۱۷ Alien: Covenant و The Snowman 2017 حضور خواهد داشت و به نظر می رسد سر مایکل تا چند ماه بعد شلوغ باشد. اما یکی از پروژه های برتر او کار روی نسخه ی ایرلندی سریال فوق العاده محبوب Game of Thrones می باشد. مایکل اشاره کرده است که:

من در حال کار روی یک افسانه ی ایرلندی هستم، این داستان دقیقا مثل سریال بازی تاج و تخت نیست، اما دنیای این افسانه و گیم آف ترون یکی می باشد پس من به این فیلم نیز توجه ویژه ای خواهم داشت. اما قبل از اینکه هیجان زده شوید، باید اشاره کنم که دنیای یکسان این دو فیلم به معنی این نیست که ما در حال کار روی نسخه ی فرعی سریال Game of Thrones هستیم.

پس فازبندر در نظر دارد چه چه نوع داستانی از یک افسانه ی ایرلندی برای ساختن این پروژه، آماده کند؟

در ایرلند اساطیر و افسانه های زیادی برای استفاده وجود دارد حتی بعضی از آنها شبیه اساطیر یونانی می باشد. اما داستانی که ما انتخاب کرده ایم بسیار غنی و جذاب می باشد.

مایکل در این باره می گوید:

Cuchulain
Cuchulain

شما در فیلم کاراکتری مثل کوچالین (Cuchulain) را خواهید داشت که گاهی اوقات شبیه اسطوره ی یونانی آچیلس (Achilles) به نظر می رسد. اما با او فرق خواهد داشت. این فیلم در یک فضای عالی اتفاق می افتد که در آن مرد و زن در کنار هم دیگر می جنگند و شما شاهد رابطه بسیار واقعی حیوانات و طبیعت و سایر عوامل خواهید بود.

حال باید دید که مایکل فازبندر خواهد توانست، در تولید این فیلم موفق باشد یا خیر؟ ولی مطمئنا این فیلم رقیبی برای سریال Game of Thrones نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *