بیاتومگ – فصل ۴ سریال شرلوک با قسمت اول خود سر و صدا کرد، اما آیا بزرگترین کاراگاه جهان و واتسون در حال بهبود با کلاورتون اسمیت (توبی جونز) معامله خواهند کرد؟ این سوالی است که با تیزر قسمت دوم فصل ۴ سریال به نام کاراگاه دروغ گو (The Lying Detective) خودنمایی می کند.

توجه : این قسمت متن ممکن است که داستان قسمت اول فصل ۴ سریال را فاش کند.

تنها چیزی که می توان گفت این است که بعد از مرگ مری (آماندا ابینگتون)، با هم بودن شرلوک و جان آسان نیست. در نگاه اول ما به تریلر قسمت دوم فصل ۴ سریال شرلوک، فقط شوخی های مسخره ی یک شرور جدید می تواند با ته ریش جدید و غم انگیز شرلوک جفت شود.

پس می توانید خلاصه ی قسمت ۲ فصل ۴ را بخوانید که به کتاب The Dying Detective اثر آرتور کانن دویل اشاره دارد. در قسمت ۲ فصل جدید سریال شرلوک، که نوشته ی استیون موفات می باشد، شرلوک با یکی از دلسردکننده ترین دشمنان خود در طی حرفه اش بر می خورد، کلاورتون اسمیت، مردی قدرتمند و به ظاهر غیرقابل نفوذ که راز های خیلی تاریکی دارد.

بندیکت کامبربچ در نقش شرلوک هولمز بازخواهد گشت، همچنین ماریتن فریمن در نقش جان واتسون، مارک گاتیس به عنوان مایکرافت، روپرت گریوز به عنوان بازرس لسترید، آنا استابس به عنوان خانم هادسون، آماندا ابینگتون به عنوان مری واتسون، لوئیس بریلی به عنوان مولی کوپر و توبی جونز به عنوان کلاورتون اسمیت نیز حضور خواهند داشت.

البته هنوز مسئله ی بازگشت موریارتی از مرگ نیز مطرح است، مطمئنا در قسمت پایانی فصل ۴ که به نام مشکل نهایی (The Final Problem) می باشد، به سوالات در مورد این موضوع پاسخ داده خواهد شد.

قسمت ۲ فصل ۴ سریال در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۵ (۸ ژانویه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

تریلر قسمت ۲ فصل ۴ سریال شرلوک

 

دانلود مستقیم تریلر با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *