بیاتومگ – شبکه ی CW به اندازه ی کافی سریال ابرقهرمانی دارد که برای یک عمر کافی است، از سریال Supergirl و The Flash تا Arrow و Legends of Tomorrow که طرفداران خاص خود را دارند.

خوب، برای یک ابرقهرمان (یا شرور) دیگر آماده شوید تا سال ۲۰۱۷ به جمع سریال های ابرقهرمانی بپیوندد. مدیر ارشد خلاق DC، جف جونز تایید کرده است که یک سریال جدید که ممکن است ترکیبی از سریال های شبکه ی CW و FOX باشد، به زودی رسمی خواهد شد. طبق اعلام جونز این اتفاق در آینده ی نزدیک رخ می دهد، او علاوه بر تبریک سال نوی میلادی بیان کرده است:

نمی توانم برای سال جدید صبر کنم، ۵ رخداد برتر که من در سال ۲۰۱۷ رو به جلو نگاه می کنم، بدون ترتیب خاصی. سریال TheFlash، سریال Arrow ، Gotham ، Legends ، Lucifer ، Supergirl و تعداد دیگری که یکی دیگر به زودی اعلام خواهد شد.

شاید منظور جف جونز از سریال ابرقهرمانی دیگر، سریال Black Lightning می باشد که قرار است در آینده از شبکه FOX پخش شود. از این سریال ابتدا یک قسمت آزمایشی ساخته می شود، ولی به طور رسمی از استعداد سریال برای موفقیت گفته شده است.

در چندین سال اخیر کمپانی DC در این کوشش بوده است که بتواند سریالی بر اساس Teen Titans و Legion of Superheroes بسازد. با این حال، تایید یا تکذیب این خبر را در هفته های آینده خواهیم دید، اما آیا سریال های DC در سال ۲۰۱۷ توجه های لازم را جلب خواهند کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *