بیاتومگ بندیکت کمبربچ که نقش دکتر استرنج (Doctor Strange) را بازی می کند، تایید کرده است که در قسمتی از فیلم Thor: Ragnarok که محصول کمپانی مارول می باشد، حضور خواهد داشت.

طبق خبرهایی که تاکنون از فیلم Thor: Ragnarok به دست رسیده است می توان گفت که داستان فیلم این گونه است که فیلم فیلم Thor: Ragnarok ثور، هالک و دکتر استرنج را گرد هم می آورد تا با بدی های بین کهکشانی که هم آشنا هستند و هم تازه روبه رو شوند.

فقط زمان می تواند مشخص کند که نقش دکتر استرنج در فیلم جدید ثور چقدر بزرگ است. هالک و دکتر استرنج قبلا در کمیک بوک سابقه ی هم تیمی بودن را داشتند که به همراه نامور (Namor) اولین فرم از Defenders را در سال ۱۹۷۱ شکل داده بودند که با سریالی که نتفلیکس به همین نام برای سال ۲۰۱۷ می سازد کاملا متفاوت است.

در فیلم Thor: Ragnarok، کریس همسوورث در نقش ثور، خدای رعد حضور خواهد داشت و همچنین تام هیدلستون در نقش لوکی، مارک رافالو به عنوان هالک، ادریس آلبا به عنوان هایمدال نیز در فیلم حضور دارند و آنتونی هاپکینز بار دیگر اودین را به تصویر می کشد. کیت بلانشت نیز نقش تبهکار تازه و مرموز هلا را بازی می کند، جف گلدبام، Grandmaster عجیب را بازی می کند، تسا تامپسون نیز قهرمان قدیمی، والکریا (Valkyrie) را به زندگی بر روی تصویر بر می گرداند.

فیلم Thor: Ragnarok در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۶ (۳ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *