بیاتومگ – هر ساله ما قول می دهیم که خود را بهبود ببخشیم، اما هرگز این کار را نمی کنیم، علائم مریضی را متوقف کنید. در سال ۲۰۱۷ علاج را بپذیرید.

فیلم Cure for Wellness 2017 به کارگردانی گور وربینسکی (کارگردان فیلم حلقه-The Ring) می باشد، نویسنده ی فیلمنامه نیز جاستین هیث (نویسنده ی فیلم Revolutionary Road و The Lone Ranger) است.

این فیلم با بازی دین دیهان است که نقش یک مدیر اجرایی جوان بلند پروازی را بازی می کند که به یک مرکز سلامتی ایده آل ولی مرموز و دور افتاده در کوه های آلپ سوسیس فرستاده می شود تا مدیر کمپانی را برگرداند. او به زودی به درمان های معجزه آسای این مرکز مشکوک می شود و پی می برد که این درمان ها آن گونه که به نظر می رسند، نیستند. زمانی که او شروع به کشف اسرار وحشتناک می کند، سلامت عقلانی او آزمایش می شود، او همچنین متوجه می شود که به یک بیماری کمیاب مبتلا شده است که تمام مهمانان را مشتاق درمان در این مرکز نگه می دارد.

فیلم Cure for Wellness 2017 همچنین با بازیگری جیسون آیزاک (بازیگر سری فیلم های هری پاتر) و میا گات (بازیگر فیلم The Survivalist و  Nymphomaniac) همراه است. از دیگر ساخته های وربینسکی می توان به سه فیلم اول از سری فیلم های دزدان دریایی کاراییب (Pirates of the Caribbean) اشاره کرد.

فیلم A Cure for Wellness 2017 در ۲۹بهمن ۱۳۹۶ (۱۷ فوریه ۲۰۱۷) اکران می شود.

تیزر جدید فیلم A Cure for Wellness 2017

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *