بیاتومگ – طبق گفته ی همسر بن افلک، جنیفر گارنر، سال ۲۰۱۶ سال چندان خوشایندی برای بن نبوده است. او ستاره ی فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice بود که توانست فروش زیادی داشته باشد، اما فروش زیاد فیلم نتوانست ضعف داستانی خود را جبران و منتقدان را راضی کند. بن همچنین در فیلم Live by Night به عنوان کارگردان، نویسنده و بازیگر حضور داشت، اما این فیلم نیز یک نمره ی ردی در کارنامه ی بن افلک بر جای گذاشت. تمام این ها باعث شده است تا بن در مورد آینده اش با شک و تردید صحبت کند. او تایید کرده است که در فیلم Justice League به کارگردانی زاک اسنایدر حضور خواهد داشت، اما رابطه ی او با بتمن هنوز مبهم می باشد. بن در یکی از مصاحبه های خود اشاره کرده بود که هیچ چیز در مورد این فیلم قطعی نیست.

بن بطور خاص الان درگیر پروژه ی بتمن می باشد، او در مورد این فیلم نظرات مختلفی داده است که می توان به چند گفته ی اصلی او در مورد این کار اشاره کرد، بن چند روز پیش گفته بود: همه برای تولید این فیلم دور هم جمع شده اند. او در فیلم بتمن به عنوان کارگردان و بازیگر اصلی حضور دارد. بن اشاره کرده است: هیچ چیزی معلوم نیست، حتی فیلم نامه ی کار نیز هنوز نوشته نشده است. بن در جایی دیگر عنوان کرده است: من دوست ندارم در نویسندگی و کارگردانی فیلمی که به اندازه ی کافی خوب نباشد، شرکت کنم.

همانطور که مشاهده کردید، بن واقعا در مورد فیلم با شک صحبت می کند، اما شاید دلیل این حرف های او پایین آوردن توقعات از بتمن بعد از شکست هایش در فیلم های Batman v Superman: Dawn of Justice و Suicide Squad باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *