بیاتومگ – فیلم Spider-Man در حال حاضر به عنوان بخشی از دنیای مارول محسوب می شود. آخرین باری که مرد عنکبوتی دیده شد در فیلم Captain America: Civil War با بازی تام هلند بود و قرار شده است تا فیلم انفرادی Spider-Man: Homecoming نیز در آینده اکران شود. اما قبل از این همکاری های سونی و مارول آنها سعی کردند تا با سری فیلم Amazing Spider-Man یک بازگشت خوب پس از پخش سه گانه فیلم مرد عنکبوتی داشته باشند. دو فیلم Amazing Spider-Man با بازی اندرو گارفیلد در نقش پیتر پارکر و اما استون در نقش گِوان استیسی منتشر شدند و توانستند مخاطبان و منتقدان خود را راضی کنند.

حال بعد از چند سال از انتشار آن دو فیلم، به نظر اندرو گارفیلد هدف و ارزش گذاری کمپانی تغییر کرده است و او از این مسئله ناراحت است. او در مورد نقش خود در فیلم می گوید:

من واقعا خیلی جنگیدم و تلاش کردم تا مطمئن شوم که کاراکتر مرد عنکبوتی یک شخصیت قدرتمند، سرگرم کننده و مورد علاقه برای طرفداران مختلف باشد.

با وجود تلاش های زیادی که اندرو گارفیلد در سری فیلم Amazing Spider-Man داشت، اما او معتقد است که فقط ظاهر کار او در آخرین نسخه ی فیلم دیده شده است. او در این باره می گوید:

چیزهای زیبای زیادی از آن فیلم معرفی شدند. کاراکتر فیلم واقعا برای من مهم بود. شما می توانید بعضی از جاهای خالی داستان زندگی خود را با آن کاراکتر پر کنید. من احساس می کنم دو فیلم Amazing Spider-Man از مهمترین کارهای حرفه ای من بودند ولی باید به این نکته نیز اشاره کنم که به نحوی مبارزه و تلاش من برای ابرقهرمان بودن شخصیت مرد عنکبوتی، در زیر سایه ماند و زیاد دیده نشد.

اندرو گارفیلد یکی از بازیگران موفق هالیوود می باشد، او اخیرا در فیلم های Silence و Hacksaw Ridge نیز حضور موفقی داشته است.

دیدگاه بگذارید

2 نظرات در "تلاش های اندرو گارفیلد در نقش مرد عنکبوتی"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
wpDiscuz