بیاتومگ – چند وقت پیش بود که فعالیت های مشکوکی از رونی مارا مشاهده می شد، معلوم بود که او در دارد برای یک فیلم جدید آماده می شود ولی در آن موقع هیچ جزئیاتی از عنوان یا خلاصه ی فیلم منتشر نشده بود. اما الان مشخص شده است که رونی، رایان گازلینگ و ترنس مالک دوباره به آستین تکزاس برگشتند تا چند صحنه ی موزیکال را فیلم برداری کنند. شروع اولیه این کار به سال ۲۰۱۲ بر می گردد و نزدیک به ۵ سال بود که خبری از این پروژه منتشر نشده بود.

عنوان اولیه این فیلم Weightless بود و بلاخره امروز عنوان اصلی آن به Song to Song تغییر کرد. این فیلم قرار است در ۱۷ مارس ۲۰۱۷ (۲۷ اسفند ۹۵) اکران شود. به نظر می رسد که این فیلم نکات جالب برای گفتن در خود داشته باشد، خلاصه ی داستان Song to Song به این ترتیب است:

این فیلم عاشقانه/موزیکال داستان دو زوج درگیر موزیک در آستین، تکزاس، فی با بازی رونی مارا و بی وی با بازی رایان گازلینگ می باشد. علاوه بر این زوج، فیلم به یک آشپز بزرگ با بازی مایکل فازبندر و خدمتکارش می پردازد کی سعی دارند با استفاده از ناتالی پورتمن در راک اند رول به موفقیت برسند، البته آنها در این راه از خیانت و اغواگری نیز استفاده خواهند کرد.

اولین تصویر از فیلم Song to Song

Song to Song
Song to Song

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *