بیاتومگ – به نظر می رسد که وودی هارلسون خود را به عنوان یک مربی یافته است. بعد از اینکه او کتلین اوردین در The Hunger Games را به بزرگی و عظمت مشاوره داد، حال این بازیگر آماده است که در نسخه ی فرعی جنگ ستارگان (Star Wars)، به نام هان سولو نقش مربی هان سولو را ایفا کند.

با توجه به گزارش ها، مذاکرات هنوز در مراحل اولیه می باشد، اما هارلسون یکی از گزینه های اصلی و برتر برای بازی در این نقش می باشد. ما هنوز نامی از این کاراکتر در دست نداریم، اما ممکن است کسانی که رمان های جنگ ستارگان را خوانده باشند، این شخصیت را بشناسند. در حالی که رمان های قبل از The Force Awakens دیگر معیار در نظر گرفته نمی شوند، یا تنها معیار نیستند، این امکان وجود دارد که این نسخه ی فرعی اشاره هایی به اتفاقات که قابل پیش بینی هستند، بکند. هارلسون می تواند در حال مذاکره برای بازی الکساندر بادور باشد که در مجموعه ماجراهای هان سولو مربی هان سولو می باشد. اگر این درست باشد ما هان سولو را در آکادمی سلطنتی در طی طلوع امپراطوری خواهیم دید و همچنین بازگشت او به قاچاق پس از اینکه بیرون انداخته شد.

در حالی که کمپانی Lucasfilm و Disney این را روشن ساخته اند که آنها تاکیدی بر سازگاری اقتباسی از کتاب ها ندارند، با این حال این برای خواننده های کتاب ها می تواند جالب باشد که سرانجام می تواند ماجراهایی که در کتاب خوانده اند بر روی صحفه نمایش ببینند.

فیلم هان سولو برای اکران در ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است که ممکن است به دی (دسامبر) تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *