بیاتومگ – سریال Man in the High Castle به صورت رسمی از طرف آمازون برای فصل سوم چراغ سبز دریافت کرد.

آمازون اخبار مربوط به این سریال که در مورد تغییر نتیجه ی جنگ جهانی دوم می باشد را تایید کرده است. احتمالا فصل سوم سریال Man in the High Castle برای پخش در اواخر سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

با خروج فرانک اسپوتنیتز (Frank Spotnitz) از این سریال، عملا فصل دوم سریال بدون مسئول بود، او نویسنده و تهیه کننده می باشد، با این حال کمپانی آمازون، اریک اورمایر (Eric Overmyer) را به عنوان جانشین او برای فصل سوم Man in the High Castle برگزیده است، اریک اورمایر علاوه بر این در سریال های Bosch و The Affair نیز مسئولیت دارد.

نه تنها این، بلکه ماهیت ناراحت کننده ی موضوع سریال افکار آمازون نسبت به تمدید را گمراه نکرده است:

تا به حال، اکتشاف شخصیت ها در یک نقطه تاریک برای بشریت داستان های باورنکردنی را برای دو فصل فراهم آورد. اریک و تیمش در حال انجام کاری فوق العاده در ساختن داستان هایی می باشند که در مورد زندگی درونی کسانی که تلاش دارند کاری خوب در جهانی که خوب نیست انجام بدهند. ما خیلی برای عرضه ی فصل سوم سریال  Man in the High Castle هیجان داریم.

برای کسانی که ناآشنا هستند، سریال Man in the High Castle محصول آمازون بر گرفته از رمان قدیمی فیلیپ دیک (Philip K. Dick) می باشد که در سال ۱۹۶۲، آمریکا جنگ جهانی دوم را باخته است و پس از آن آمریکا بین آلمان و ژاپن تقسیم شده است.

سریال Man in the High Castle با بازی الکسا داوالس (Alexa Davalos)، روفوس سیول (Rufus Sewell)، روپرت اوانز (Rupert Evans)، لوک کلینتنک (Luke Kleintank)، کری-هیرویوکی تاگاوا (Cary-Hiroyuki Tagawa) و دی.جی کولز (DJ Qualls) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *