بیاتومگ – فیلم Batman Forever شاید به عنوان دومین فیلم بد بتمن که تا به حال ساخته شده است، شناخته می شود، البته اگر فیلم Batman & Robin را در نظر نگیریم. در یک کلمه می توان گفت، به طرز باورنکردنی ای بد است، که با بازی بسیار بد دو بازیگر بر روی صحفه پیوند خورده است و فیلمنامه ای که دیگر نیاز به گفتن ندارد. مایکل کیتون بازیگر نقش بتمن در این فیلم، به طور غیرعادی از این موضوعات آگاه بوده است، چون این دلیلی بوده است که او می خواسته از این فیلم کنار بکشد، چون می دانسته است که همه چیز اشتباه پیش خواهد رفت.

در حالی که با مایکل کیتون در مورد فیلم جدیدش به نام The Founder مصاحبه شده است، او دلیلی را که نمی خواسته است به این سری فیلم ها بازگردد را این بیان کرده است که او می دانسته است کارگردان، جوئل شوماخر (Joel Schumacher) همه چیز را به هم می ریزد. مایکل کیتون گفت:

این خیلی مسخره است! فیلمنامه اصلا خوب نبود. من نمی توانستم که درک کنم که چرا او می خواهد کاری را انجام دهد که خودش می خواهد. 

کارگردان فیلم Batman 1989، تیم برتون ترکیب زیبا شناسی برتون به همراه لیستی از بازیگران و حماقت ابرقهرمان کتاب های کمیک را مدیریت کرد تا یک اقتباس حیرت انگیز و بزرگ از بتمن بسازد.

به نظر می رسد که مایکل کیتون تصویر خود را بیان کرده است، با توجه به جلسات زیادی که او با جوئل شوماخر در مورد تصور او از بتمن داشته است.

چه کسی می داند، شاید ۲۰ سال دیگر منتقدان و طرفداران از فیلم Batman Forever به عنوان یک گوهر گمنام یاد کنند، اما در حال حاضر این یک فیلم غیر ابرقهرمانی باقی خواهند ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *